Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Viktorie (31) - Kout na Šumavě, Plzeňský kraj (Domažlicko, Chodsko) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. králíci: Amálka-modrooký hermelín (11.5.09)-s PP Barča-zakrslý rhonský(08)-bez PP Adélka-Hem modrooký hermelín(10.5.09)-s PP Kubík-Hem modrooký hermelín(5.8.09)-s PP Ájinka-Hem modrooký hermelín(26.4.09)-s PP činčily:Lelíšek),Nyny, Čip-standard;Elísek-pink white Dále pískomil-Apolenka-albín, křeček zlatý-Piškot , ,želva-Pepina psi:Ailland Suverén Litožnická tvrz(14.6.07)-francouzský buldoček-fawn ,Iza-francouzský buldoček -černý-,,v důchodu" |
    vikina - 29.10.2009 21:21No to je úža holanďák sice z nepravidelnou kresbou ,ale úža.
| Veronika (38) - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Chiquitka-přinesená ze zverimexu na Velikonoce 2006,bohužel 28.7.2009 uspána,pořád mi moc chybí:-( Archie-zakrslý liščí x zakrslý krátkouchý narozen 6.7.2009,domů přinesen 18.8.2009 |
    Archie - 29.10.2009 16:08Je moc krásná,holčička:-) | |  Tak takhle vypadá moje klec v současné době:o) |  Toto je pohled na mojí polici, kterou mám chviličku, ale hrozně ráda na ní sedím. |  Tak já půjdu vem na průzkum jo? |  Tak já půjdu jo? |  A už jsem venku... |  Jo tak ty chceš ještě fotit? Tak dobře, tak já ti ještě zapózuju na mojí polici:o) |
|