Terinka, uživatelka má dalších 38 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (14)


Nový přírůstek do rodiny :)

Hodnocení 4,7 / 5 (22 hlasů)
Po čtyřech letech a Honeyho kastraci jsme se s mámou dohodly, že Honeyskovi pořídíme kamarádku. Anhelli narazila na inzerát nabízející 1,5 roční samičku Vojtu :) Rozběhla se přebírací akce a prozatím "Vojtěška" je u po jednodenním pobytu u Anhelli a Ušáka (kterým tímto děkuji za pomoc!) konečně doma :) Zatím se rozkoukává pouze v kuchyni, v pondělí se půjde seznámit s panem doktorem Valešem a tak za týden už zkusíme seznamování. Vojtěška se nikdy nesetkala s jinými zvířaty ale nedělá jí to problém, kocour u ní strávil celý večer a ona byla v klídku, se psem už se taky seznámila, postupně proběhnou ještě morčátka a nakonec Honey. Byla dobře krmená, je očkovaná, takže doufejme že bude zdravá. V pondělí se také postěhuje ze své cca 60 cm klece do Ferplast100. Neuměla na záchůdek, protože měla po celé kleci, ale kupodivu smysl dočasného rohového záchůdku který se vejde i do malé klece pochopila velmi rychle a čůrá do něj. Doufám že všechno bude probíhat dobře a s Honeym se budou kamarádit, myslím že na lepší život u nás a celé dny mimo klec si Vojtěška zvykne velmi rychle, už teď lítá jako ďas a zvesela si vyskakuje :)

Po příjezdu se nechala hladit...po rozkoukání vyjíždí po ruce když se jí sahá do klece, ale myslím že to rychle zvládneme s klecí která má boční a ne horní otevírání a když budeme její dům respektovat :)

"Hmm...že bych teda zkusila vylézt? Co za to?"

V pozadí Kája šmíruje co to přišlo :)

už! :)

Vojtěška druhý den :)

"čuchám čuchám"

"A šup do klece! "

"S Tebou se bavit nebudu :P"

Černý ocásek :)

Záchytný bod :)

"Hajám v minikleci a už se těším až budu mít větší hrad!" :)

"Tak tohle je můj nynější výběh :)"
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty