angor, uživatelka má dalších 80 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (23)


Semča má další nemoc

Hodnocení 5 / 5 (34 hlasů)
Tak nám semulka už tak 2 měs. marodí zas víc - ale nedává na sobě nic znát pořád. Máme krev v moči, atb. nezabírají. Takže jsme dne 18.2.2010 dělali větší vyšetření - vyšetření krve + kultivaci z moči - pro kultivaci musela být moč odebrána přímo z močového měchýře. První výsledky byly hotové hned odpoledne - prokázaly normální funkčnost ledvin i jater. Dále poputuje krev na hematologii a moč na kultivaci, hematologie by měla být 19.2.2010, na výsledky kultivace budeme čekat dřív (posledně to byly dokonce 3 týdny). Prozatím cena za tato vyšetření je 1601,-- kč. Tak krev máme také v pořádku... Semča je záhadou. Tak 3. 3. jsme byli znovu na sonu - podezření na pohlavní cesty, udělali jsme komplet sono pohl. cest, znovu močák a ledviny - a nic jsme nezjistili, jen tam nechali 570,-- za sono a atb., která začínáme zase brát kvůli abcesům.
Tak jsme dne 25.3. nakonec podstoupili kastraci, jelikož nic nenasvědčovalo problému s moč. cestami. Měli jsme to i se zoubkama předo. vyšetřením a histologií, léky - 3851,--. Proto doporučuji kastraci králind zavčasu, než se to pak takto semele. Ted budeme čekat na výsledky z histologie.
Tak nám přišly 31.3. výsledky z histologie - nádorové bujení nepotvrzeno, jednalo se o hormonální degenerativní změny,
Výsledek histopatologického vyšetření - "V bioptátu dělohy pozoruji četné cysty v endometriu s okolní fibroplázií. Neoplasie neopozorována."

Závěr: Cystická hyperplázie endometria"já ti to bolavý ouško pořádně olížu"

"takhle mi oholili ouško"

"a na pacičce mám zatím obvaz"

"Amy o mě pečuje"
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty