Becky, uživatelka má dalších 27 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


Mikovi jsou 4 roky

Hodnocení 4,6 / 5 (11 hlasů)
Někdy v březnu, tak byly stanoveny Tvé narozeniny Miku. Jsem ráda, že je můžu slavit společně s Tebou :) Miku, do našeho života přinášíš do našeho života ještě více radosti a to nejen mě, ale i Mimince. Občas se mi Mimka zdála taková smutná, pořád polehávala, nehrála si, ale co js tu s námi Ty, ten černej ďáblík, je tu u nás o zábavu postaráno:) Jsem moc ráda, že jsem se Tě rozhodla osvojit, protože jsi naprostý miláček všech :) Snažím se Ti dávat to nejlepší a Ty si pouze to nejlepší vybíráš. Na place nr. 1 je Tvé oblíbené Cuni Complete, viď:) Trvalo to naší dvojci čtvrt roku, než se spolu naprosto zkamarádili. Do té doby i párkrát chlupy lítaly, ale byla to nejspíš nutnost pro vstup do tak krásného vztahu, co s Mimi máte :)) Je mi líto, že jsem s tak skvělým společníkem, jako jsi Ty, nestrávila čas od začátku Tvého živůtku, ale věřím, že tu s námi budeš hoodně dlouho :) Milujeme Tě s Miminkou a přejeme Ti do tvého pátého roku života hodně zdravíčka, vždy plnou misku, chutné seníčko a zeleninku :) Jsi naše ušatá láska :*

Tvá přítelkyně Miminka Ti je vždy na blízku, okamžitě ses zamiloval do jejich očíček, já vím :)

I do obýváku ses po čtvrt roce naučil sám chodit, překonat chodbu bez koberce byl ale oříšek, ale Mimča Ti pomohla překonat strach :)

Tak jste spolu občas i jezdili na saních :)

Když sis poprvé lehnul jinde, než u Tebe v koutku, mohla jsem se radostí zbláznit :)

I když na mě někdy dupneš nebo se rozčiluješ, jsi pořád ten Mike, co rozzářil můj i Miminky život :*
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty