Tlapka, uživatelka má dalších 33 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (9)


Tlapka slaví 2. přineseniny

Hodnocení 4,7 / 5 (18 hlasů)
Všechno začalo malého nevýznamného dne 22.3.2008. V té době jsem ještě netušila,že toho dne vnesu do naší rodiny tolik sluníčka a krásných dnů. Tohle je pro tebe Tlapi. Tohle je tvůj příběh.

Jednoho nevýznamného dne 22.3.2008 jsem šla na nákup. Rozdávali se tam králíčci. Mezi nimi jsi byla i ty. Já nechtěla zakrslé beránky apodobné. Vybrala jsem si tebe.Protže tě nikdo nechtěl. Byla jsi moc velká a podle některých lidí ne moc "skladná".

Po přinesení domů jsi ale nebyla taková,jak jsem myslela. Bála ses lidí,všecho,co se k tobě přiblížilo. Kousala jsi,drápala a vyjížděla.

Po měsíci přišel zvrat. Stěhovali jsme se. Ty jsi byla celý den zavřná v mini akvárku a pořád sama. Vím,jaké to pro tebe bylo. Život jde ale dál a my jsme tenhle krok museli podstoupit,abychom se měli lépe.

Potom sis pobyla měsíc u tety na chalupě. Celý týden na travičce s tetou a jejím kocourem. U nás jsi být ještě nemohla a chtěla jsem pro tebe to nejlepší. Proto ikdyž nerada,jsem tě od sebe na měsíc odtrhla,aby ses měla lépe.

První dny v novém domově jsi byla celkem nedůvěřivá. Pořád jsi zalézala pod postel,kde ses ale cítila bezpečně. A ty sis začala pomalu zvykat.

Já jsem pomalu zjistila,že pro tebe není akvárko potřebná a mohla sis lítat po pokoji kdy a jak se ti chtělo. Už ses nás tolik nebála. Projevovala jsi nám svou náklonost...

...a já tě začala brát ven,aby sis mohla užívat a zvykat dál. Prvně jenom s vodítkem.

A potom i bez něj. Občas tě sice nebylo možné chytit,ale vím,že bys mi neutekla. Přilnula jsi k nám. Také ses skamarádila s Filípkem.

A také s Benjikem.

A byla zima a podzim. Začala jsem tě seznamovat s mladším bráchou,kterého ses celý ten rok bála. A našli jste si k sobě cestu.

Celá ses změnila. Nemohla jsem se ale zbavit pocitu,že jsi jiná než ti ostatní králíci které jsem znala.

A měla jsem pravdu. Byla jsi jiná. Ohromně vděčná. Vděčná a mírumilovná. Takového tvora jsem si ani nedokázala představit.Byla jsi to ty,co mě chodila vítat ke dvěřím. Ty jsi mě utěšovala když mě ostatní zklamali

Dokázala jsi mě utěšil....to tvoje láskyplné olíznutí mě utěšovalo.Já se nemohla zbavit dojmu že nejsi jenom králík.

Prošla sis několika nemocemi...podřeným očičkem,vyrážkou,rýmou a průjmy,které dnes přičítám hlavně změně stravy a vlastně všeho.

Byla jsi pro mě ta jedinečná...ta moje jediná. Jediná na celičkém světě.

Ani nevíš,jak jsem byla šťastná,když jsem tě poprvá zpatřila vyvalenou na boku.

A přišlo další léto a byla jsi úplně jiná. Z toho ustrašeného bobečka byl láskyplný tvor.

Skamarádila ses s pinčíkem Lordíkem. Psem s velkým drcem jako máš ty.

A objevily se otlaky. Doteď bojujeme s tímhle svinstvem. Snažím se,aby jsi měla ten nejlepší život co můžeš mít. Ty si ho totiž zasloužíš.

oko=okno do duše. Já v té duši viděla toho nejšťastnějšího tvora. Tvora,který začal věřit v to,že to s ním ještě může dopadnou dobře.

Stala ses pánem domu. Celé okolí tě zná jako králíka,který chodí ven bez vodítka. Králíka,který se nechá ochotně pohladit od kteréhokolik dítěte.

Sice zlomený drápek a ocásek už nikdo zpátky nevrátí. Ani nechci vědět,co všechno jsi ten rok a půl musela vytrpět,než ses dostala ke mně.

Moje princezno.Chtěla bych ti popřát ještě mnoho krásných let,protože nemocí sis už užila dost.Ať je celý tvůj život plný sluníčka a té nejlepší péče. Jsi nad celého světa zlato♥
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty