AnyMouse, uživatelka má dalších 30 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (12)


Pan Palačinka - kastrace

Hodnocení 5 / 5 (25 hlasů)
Od 4 měsíců s PP začaly cloumat sexuální pudy, jeho nejlepší kamarád se stal jeho žlutý míček.. To, že se mi točí kolem nohou mi nevadilo do té doby než mě začal občůrávat a všude se mnou chodit, beze mě neudělal ani krok, mimo mě začal občůrávat i veškerý nábytek, koberec, prostě vše kolem. Tolerovala jsem mu to půl roku, protože jsem pořád doufala, že ho to po roce přejde, ale kde že, bylo to ještě horší :-( A jelikož se máme stěhovat do nového bytu, tak jsme se rozhodli pro kastraci, jelikož tam by jsme už tak vstřícní k němu opravdu nebyli..

Takže 8.4.2010 po 8.hodině jsem PP nechala na VFU v Brně, trhalo mi to strašně srdíčko, ale opravdu to jinak nešlo. Udělali mu vyšetření, prohlédli zoubky, vzali krev a jelikož bylo vše v pořádku, mohl podstoupit zákrok. Po druhé hodině jsem si pro něj přišla, doktor nám sdělil, že vše proběhlo naprosto v pořádku, bez komplikací. Takže jsem měla radost :-)
Jen ta cesta, jak do Brna, tak zpět domů, byla hodně nepříjemná, PP to ale zvládl statečně.
Přijeli jsme domů, hned si zobl salátku a sena, takže jsem byla ráda a po chviličce udělal i pár bobečků. Pak jen polehával, což ho za chvíli přešlo a začal skákat ze strany klece na druhou, do vzduchu, podložky vyhrabával, házel miskou s granulema až je vysypal po celé kleci. Nenechal mě spát, jak byl čilý, celou noc až do rána řádil. V noci jsem ho i slyšela křoupat granulky a na druhý den už jedl vše, jako vždy. Takže to vypadá, že bude vše v pořádku :-)))Příprava klece

Zde je už klec připravená :-)

PP už po zákroku, právě přivezen domů

Leháro v záchůdku

PP už si zobl sena a salátu, příprava na spánek :-)

Jelikož se mi podložky nelíbily, hned jsem si je odhrabal podle svýho a hajám

Tady na paničku pyšně koukám, granulky všude, podložka odhrabaná,..jsem šikula :-D

A zase hajám a odpočívám :-)

A tady mi panička donesla dobrůtku, tak už mě nefoť a nech mě papat, ahoj

Hajíííí :-)

A tady už má PP připravenou ohrádku :-)

..kde už zase může spinkat, v kleci se mu nelíbilo..
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty