Vee, uživatelka má dalších 64 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


Dorazilo nám Science Selective !

Hodnocení 5 / 5 (14 hlasů)
Po dlouhém koukání na anglický obchůdek https://www.thehayexperts.co.uk/ (neveřila jsem,že bych někdy mohla mít krmení pro pepsinku z Anglie !) mám doma konečně pytel Science Selective ! Těšila jsem se a moc děkuji ,že jsem se mohla domluvit s Regou a poté s Bejlinkou ( u které jsem dneska pro krmení byla) a krmení objednat.. Otevřela jsem pytlík,vytáhla jednu granulku (jsou podobné cuni complete) ,dala pepsince k papulce a ona jí začala tak nějak žužlat ,ale potom jí nechala.. tak doufám,že jí to časem zachutná..samozřejmě navykáme pomalu..přechod Genesiska > science selective :)

Cena : 3,49 Liber ↓

V akci a bez poštovného by to vycházelo na 104,- (za 3kila) .. což je naprosto užasná cena.. i s dopravou 190,- (za pět kilo by to po propočítání bylo 174,- bez poštovného - tudíž kolem 280,- i s dopravou) . Genesiska stojí 320,- 5 kilogramů.. Science se docela vyplatilo (vím,že je to jen 40-50 korun,ale dlouhodobě se to vyplatí..) ;) Doufám,že moje propočty a počty vás moc nezmátly :D.

22.5 → Pepsinka začíná už druhý den a moc jí chutná !! Jsem ráda,science u nás slaví úspěch ;)to je ono.. 3 kilové balení

v porovnání s 1,5 litrovou flaškou

i Pepsinka se přišla podívat,co že to vubec je,to "science"

"hmmm..voní hezky!"

ještě z druhý strany

tady to zrovna žužlala,ale jak je vidět,potom to nechala..

vlevo science selective > vpravo genesis..

tak...
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty