Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Miroslava - Bratislava - Alba Zaregistrovaná skoro 15 let. Bobor - zdrobnený králik svetlosivej farby siamskej kresby - klasický krátkosrstý kríženec zo zverimexu. Mierne plachý, nie príliš mazlivý, ale keď sa mu chce, tak drží. :o) Miluje bylinkové crocky, na tie ho dokonca pomerne úspešne dostanem aj nazad do klietky. :o) Meggie - zdrobnený králik tmavosivej farby - klasický krátkosrstý kríženec zo zverimexu. Povahovo menej plachá ako Bobor. Zje všetko, čo nezje ju. :o) |
    eli1703 - 30.8.2011 11:24:oDDD
| Romana (44) - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Ferda - zakrslý černý krátkouchý sameček, kastrovaný *6.10.2008 |
    biochemik - 17.9.2010 13:34"Leží tam v komoře..." Opravdu výborný komentář k bezvadným fotečkám:))
| Leoš N. (47) - Řáholec-Vysočina - Alba Zaregistrován přes 15 let. Chip a Fífa ušouni fífata darovány pes Alex kočka Míca Chip 17.11.2013 náhle a rychle odešel..moc nám chybíš:((( Fífa 17.11.2014 odešla navždy za Chipem.. je tu prázdno:((( |
    Leo - 14.9.2010 18:07krásně unavená ušanda:)))
| Regina J. (56) - Praha,nyní spíš Čelákovice - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Rulínek - 08/2005-1.9.2011 Týnka - přines. 07/2008 ve věku 6 let-23.3.2009 Plamínek - přines. 01/2009 ve věku půl roku-11.12.2012 Ňufinka - přines. 21.5.2009-16.6.2017 Bačkůrka - 08/2008,přineseniny 26.8. 2009-8.12.2016 Pandík - přineseniny 10/2010-20.9.2011 Pacinka - přineseniny 19.6.2011 cca 6 měsíců-11.12.2016 Ouško - narození 11/2012 - 9.10.2021 Kubko - miláček-odešel nám 31.3.2014 Sindy - 20.5.2012 přines. 16.4.2014 Bubaň - narození 08/2016,přines. 11/2016 - 10.11.2021 |
    BUBYŇ - 16.7.2010 16:40kouzelná mrtvolka :-)
| Irena (43) - Říčany u Prahy - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Sněžík - přineseniny 26.1.2010 - sameček zakrslého berana, cca 1,5 roku starý Rozárka- naše šmudlinka donesená 1.3.2009 - samička, bydlí u bráchy Za duhovým mostem: Ferda- nar.15.10.2008- 18.12.2009. Byl to můj miláček, který navždy zůstane v mém srdci jako veselý pusinkující upovídaný klučina. Za duhový most se vydal po těžkém boji s nemocí, který bohužel prohrál. Měj se tam krásně. Navždy vzpomínáme. |
    Iriska - 13.7.2010 09:43už aby bylo snesitelněji :-) i když pohled na vyvalené bříško je kouzelný :-)
| Jana (57) - Hradec Králové - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Matýsek, kastrovaný kluk, Zakrslý Teddy, * 6.3.2008 Pepi, kastrovaná holka, Zakrslý Teddy, * 16.4.2008 Saaba, holka, Zakrslý Teddy, * 10.6.2009, + 30.9.2013 Bubák, kluk, Zakrslý beránek satén s rex genem, * 29.10.2012 Cecil, kluk, Zakrslý Teddy, * 15.6.2010, † 19.8.2011 v 17:25 Dafné, samička, Zakrslý Teddy, * 23.9.2010, † 8.11.2012 ráno Amos, kluk, Zakrslý Teddy, * 20.1.2009, † 14.8.2009 ------------------------------------------------------------ Amos, bišonek, narozen 18.6.2009 |
    janýsková - 11.7.2010 08:33Já s ní tak cítím...
| Kateřina (38) - Praha 9 - Prosek - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Nessinka, zakrslý beránek japonovitého zbarvení, narozena 16.3.2009, u nás od 2.5.2009. Jerry (Jerrýsek), zakrslý beránek černý jako uhel, narozen 15.1.2009, u nás od 31.5.2009.
Fifinka, nejúžasnější pejsek na světě, čistokrevný venkovský voříšek, narozená 26.7.1994, u nás od září 1994.
Za duhovým mostem: Králínek, bílý červenooký hermelín, můj první králíček. Šmoulinka (1999-2006), perlový nezakrslý beránek. |
RennyLie - 10.7.2010 22:39Aaa, ty ponožtičky, to je nááádhera!!! :))) Krásně se válí, holčička :))
| Tereza G. (47) - Praha Stodulky - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Tonicek, domu donesen 3.3.2009, v te dobe vek cca 11 tydnu, narozky urceny na 16.12. Odesel nam 10.7.2012. Vanilka, samec, *17.6.2012 |
    Terez - 10.7.2010 22:17co mi ty polohy a la mrtvolka pripominaji...
| Alena S. (46) - Hradec Králové - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. - Semča Slastná (*2004-+2010) - Od 20.11.2006 Amy, zvaná Dílo Satanovo (*1.10. 2006-+8.7.2018) - Gucci od 4.5.2020 (*4.2.2020)
Za duhovým mostem: Semča alias Samuela I. Černolibá Slastná, alias Černá tma , králík zakrslý černý,narozena 04-05/2004,přinesena asi na 6 týdnech, navždy nás opustila 2.6.2010 - nezapomeneme-:( - Viktorka (človíček, narozena 30.6.2013) - kočka Nikita (nar. léto 2004), kočka Willy (nar. léto 2010), dne 20.2.2007 Čikita - špice (nar. dne 26.12.2006) |
    angor - 10.7.2010 22:05ségra opravdu vypadá mrtvolně-:)
| Barbora G. (60) - Brno - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. šedočerný zakrslý lvíček"BUBÁK" z prostějovského Zvěrokruhu,nar.údajně 24.6.2006,přinesen 18.8.2006 |
    BarčaG - 10.7.2010 22:04senzační polohy:)
| Monika - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Azu - narozena 24.11.2005, přinesená 6.1.2006 - zemrela 3.4.2016 Jako vánoční dárek od kamárádky. Po 2,5 letech panička zjistila, že nejsem Azuzinka, ale Azuzánek :0) |
    Azu - 10.7.2010 22:00ten komentik je dost vtipny :-) Azu lezi podobne. Taky mame par fotek
| Inka (63) - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Beya z HK,teddy,bílá s marburskou,nar.20.4.09 +11.2.2017 Biggy z HK,teddy,modro bílá část.holanská kresba,nar.20.4.09 +31.1.2015 moje cácorky.. Casper,teddy,odložený v čekárně veteriny..8.8.2010 u nás..zjevil se jako malý,krásný duch..:-)narození asi konec února 2010..+18.01.2015 rakovina Matylda, burunduk páskovaný, jaro 2008 Muffin,burunduk páskovaný.. 03.04.2009..+1.5.214 a milovaná Leontýnka, amer.kokršpanělka, 10.10.1997, + 1.12.2010 :-( moc mi chybíš.. |
    georgina - 10.7.2010 21:59:-D jen olivová ratolest jí chybí..tak jak to že ji nemáš, paničko.. u nás už dávno funguje..a ovíváme a ovíváme a ovíváme.. .-)
| Barbora (39) - Havířov - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Kokulánek-Lvíček,starý asi dva roky, hodný, čistotný,prostě moje zlatíčko:) Popinka-rasu nevím,nalezena u popelnice,poté dána do zverimexu a nyní už nastálo u mě, je to divoška a zvědavka, ale dělá pokroky a já jsem na ni pyšná:) Sofinka-mišungšpaněl:-D 8 měsíců |
    Barulis - 10.7.2010 21:58vypadá jako plyšové zvířátko:) | | 
| 
|  Leží tam v oboře nožky má nahoře | 
|
|