Tlapka, uživatelka má dalších 33 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


U tety na zahradě

Hodnocení 5 / 5 (8 hlasů)
Cesta k tetě do Krásného Pole u Ostravy byla trošku ehm ehm... pomalu jsem koukala,jak teplota venku stoupá ke 30°C a u králíků již při 28°C začíná přehřátí a asi víte co následuje. Vystresovaná jak prase jsem Tlapce potírala ouška napůl zmrzlou vodou v půllitrové flašce a snažila jsem se ji trochu ochladit. Když už voda přes flašku nechladila,ale byla stále studená,tak jsem prvně jednu polovinu a a chvíli později druhou polovinu na Tlapí rovnoměrně po tělíčku vylila. Řekla bych,že to trochu pomohlo.Po příjezdu jsem se s přepravkoju vyvalila z auta ven a Tlapí jsem mazala dát do sklepa,kde je neuvěřitelný chládek. Asi 15 minut jsem ji tam nechala,ale k mému údivu už v době kdy jsem ji tam dávala byla v pohodě,dobývala se ven z přepravky a byla zvědavá...spadl mi kámen ze srdce. :) Po poledni jsem jí udělala u takového pole ohrádku,kde je chládek,stín,je to pod stromama a od pole ještě vlaje příjemný větřík. Tak jsme ztrávily pěkný den u tety na zahradě. :) Domů jsme jeli asi kolem půl 8 večer a ještě před tím jsem pouštěla Tlapí na volno. Minutu se rozkoukávala a po chvíli už se ode mně vzdalovala asi na 5 metrů. :)

Fotky jsou "dvojího druhu" ...jedny z mého kompaktu a druhé z mobilu. Na kvalitě to jde dosti poznat. Jakmile jsem totiž chtěla fotnou Tlapku navolno,baterky byly vybité. Proto za kvalitu se omlouvám.

Toto byl Tlapčin výběh..omluvte prosím velikost fotek,bohužel velké= fotky jsem smázla a našla jsem jenom tyhle. Sice vypadají jako poštovní známka,ale tak aspoň něco.

Tak je Tlapčin výběh zvrchu. Kyž se tak podíváte,řeknete si,jaký tam musela mít prostor,ale ona je na téíto fotce nějaká scvrklá no.. xD

Žrout :)

Paňka beztak zase pomlouvá...bavit se s ní nebudu.

já ta miluju ty její čokoládová kukadla.

To její levé očíčko,co má tak mírně přivřené měla kdysi poraněné. Dneska už je všechno vpohodě,ale někdy tak na mě Tlapí mrkne jedním očkem. Právě jsem zachytila mrknutí,bohužel pozdě.

Vypadá to,jako bych byla na sluníčko. To je ale jenom blbé světlo,vpodstatě jsem byla celý den ve stínu :)

A takhle jsem se dokonce i v rohu vyvalila. :) Paňka měla radost.

A tady poctivě hrabu noru.

To je nora co? Musím Vám říci,že dělat v takovém kožichu a ještě s takovou blbou půdou je teda dřina.

A teď se pojďte podívat,jak jsem si běhala navolno.

Prvně jsem jenom všechno okukovala...

...byla jsem zvědavá i nejistá zároveň...

Ale po chvíli už jsem si spokojeně hopkala navolno. :)

Tak se mějte a já se už těším na další návštěvu tety (paňka slibovala,že minimálně jedna ještě bude,ale jenom když nebude takový hic).
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty