Pipinka, uživatelka má dalších 203 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Jak se mám u nových lidiček.

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Tak moji milí. Ukážu Vám, jak se mám u své nové paničky. Jsem u ní od 13.12.04 a doufám, že datum nic zlého nevěstí:). Jsem moc spokojená - běhám si volně po celém bytě, vesele si bobčím kam mě napadne (teď už většinou do záchůdku). Na Vánoce jsem dostala kobereček do klece, nový velký záchůdek a rádoby domeček. Jo a taky spoustu mlsotek, ale to beru jako samozdřejmost. Bydlí se mnou i Morčí, idkyž bohužel nemůžeme být spolu v kleci. To by pro začátek stačilo, zbytek se dovíte u foteček :))Tak takhle si žiju - toto je pohled ze shora. Prkýnko je můj "domeček" dole spinkám a nahoře hoduju:)) Momentálně tam nemám kobereček, protože jsem byla čuňátko a počůrala jsem si ho, tak panička musela prát:))

Tady je pohled z "daleka". Koukáte,jaké krásné větvičky jsem dostala?? Už se mi jima povedlo i zablokovat dveře do obýváku a panička ráno nemohla ven :)))(ale jí trvalo 5 minut, než zjistila jak nato:)

Takhle fotečka není moc dokonalá,ale když si ji zvětšíte a budete hledat, najdete. To je moje trucovna - když mě naštvajou, tak si zalezu v kuchyni pod sedačku a trucuju. (a navíc se tam občas najde kousek suchého chleba:)

A tady jsem i s Morčí. Původně jsem tady měla klec, ale abych nemusela být pořád zavřená, přestěhovali mě na chodbu:),

Tady zrovna Morčí zaujalo něco jiného a já jsem tak krásně pózovala :(

Bléééé. Mi Morčí dala pusu.

No tak Bobko, netrucuj a poď provádět lumpačiny.

Tohle jsou moji páníčci. Panička při téhle fotce plakaka, protože od ní se chytit nedám, ale páníčkovi jsem to nedarovala - si dovolil moc. Nesnáším, když někdo omezuje moji osobní svobodu. Asi podám žalobu :)

A tohle je hodná teta Lucka, co mi dovezla jesličky od tety Tabi a strejda Martin. O Martinovi nevím, co si mám myslet. Nejdřív jsem si myslela, že to dáme spolu dohromady, ale on pak vytáhl foťák, čímž si to u mě po...

A tohle je Morči v celé své kráse. Je to jediná fotka, kde ji nezastiňuji svou maličkostí :))
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty