Huggo, uživatelka má dalších 11 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (9)


Příjezd z nemocnice

Hodnocení 5 / 5 (18 hlasů)
Tak jsem konečně doma, unavený ale DOMA! Děkuji všem kamarádům kteří na mě mysleli!

Někdy v řijnu 2010 nám byla bohužel zjištěna encefalka.Hugísek byl 5 dní na VFU, kde mu podávali panacur,dokrmovali ho, a měl infuzi.V pátek nám ho dali domů a 14 dní jsme ještě podávaly panacur. Po dobrání jsme šli na kontrolu kde se jevilo vše v pořádku.Žádné záchvaty nic.
6.1.2011 jsme jeli na kontrolní krevní testy.Opět se jevil v pořádku.Řekli nám, že výsledky budou cca za 14 dní.
9.1.2011 Večer po mém příchodu z práce byl Hugo nějaký divný, polehával, nechtěl žádné pamlsky, nesnědl žádné jídlo,měl trošičku průjem, nechal si dokonce sahnout na zadní nohy což obvykle nenechá.
10.1.2011 se nic nezměnilo, tak jsme jeli na VFU. Pan doktor Hauptman říkal, že si ho tam budou muset nechat, a že si mám druhý den zavolat. Každý den jsem volala jestli je něco nového,bohužel jeho stav se nelepšil. Ve středu 12.1.2011 ho jel navštívit přítel a promluvit si s panem doktorem,protože já jsem celé dny v páci:-( Říkal, že mu pořád nemohou na nic přijít,a že udělají krevní testy na funkci ledvin, přičemž přítel sdělil, že pokud se test ukáže pozitivní,není velká šance na uzdravení.Výsledky měly být druhý den dopoledne. Celou noc jsem skoro nespala jak jsem byla nervozní jak to vše dopadne. Druhý den jsme se tam celý den nemohli dovolat.Zkoušeli jsme to oba. Konečně asi ve 14:45 jsme se dovolali. Výsledky díkybohu dopadly pro nás dobře. Nenašli nic zvláštního a řekli, že by nám ho v pátek mohly dát domů.
14.1.2011 jsme si pro něj jeli, pan doktor pořád nevěděl co mu je. Dal nám ho tedy domů,sebou jsme si odnesly kanylu v nožičce,panacur,podáváme každý den 1,3ml, a RadiCare. Celý den polehával, občas spapal seno.
15.1.2011 v sobotu se zdálo být vše v pořádku, granulí se sice nedotkl,ale seno do sebe ládoval,pil hodně a hodně papal jablíčko.Měli jsme i normální bobečky.
16.1.2011 celý den polehává, seno jen zobe,a má miniaturní bobečky.Dáváme toršku sabsimplexu.
Zítra jedeme na kontrolu, buď mu kanylu v nožičce nechají a nechají si ho opět ještě tam, a zahájí další léčbu, nebo kanylu sundají a dají nám ho domů. Doufám, že nám ho dají domů a nebudeme ho tam muset ještě nechat:-( Tak nám držte pěsti!
17.1.2011 proběhla kontrola na VFU. Sundaly nám kanylu, rána byla docela zanícená, tak potíráme hypermanganem. Dostaly jsme i kapky na bolest Meloxivet,podáváme 10kapek 2x denně. Panacur už naštěstí podávat nemusíme, protože test na encefalku dopadl negativně!!! Huráááá:-) Tak snad se už rozpapáme a bude vše v pořádku. Ve středu nebo čtvrtek se máme ukázat na kontrolu.

Kanyla v nožičce,pořád si do ní koušu a snažím se ji sundat,ale nejde to:-(

únava


odpočívám
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty