Tlapka, uživatelka má dalších 33 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (6)


Demoliční album

Hodnocení 5 / 5 (17 hlasů)
Nevím,proč si paňka myslí,že budu představitelem hodných králíků. Říká se,jaký pán,takový králík. Takže když ona dělá problémy,je drzá ataktdále,nemůže se na mě zlobit když jsem stejná. Postupně jsem pracovala na jednom takovém projektu,jak ukázat světu moje umělecké schopnosti. Nikdo doma z nich nadšený moc nebyl,protože prý jsem ROZTRHALA i celkem pěkného plyšáka. Já no neroztrhala,já ho pouze přetvořila do podoby,v které mi vyhovoval. Beztak pocházel odněkuď z Číny,když nic nevydržel.

PS: najivně jsem si myslela,že se Tlapí vyřádí na trhací krabici. Ta dostala taky zabrat,ale tygr to odnesl hůř. :D A taky vytrhaný materiál Tlapí nesežrala,nechala ho pěkně poházený po celém pokoji,abych měla co uklízet. :D

Zdravím :)

Chcete vidět,co jsem páníčkům připravila za překvapení?

Tramtadatáá (famfáry prosím) !

Komu by vadilo,že plyšák nemá půlku hlavy o kteru jsem se postarala já.

Chudáček :D

I packa dostala zabrat.

Celkový pohled. Plyšáček k pomuchlání že? .. pche,vždyť já jsem hezčí,roztomilejší i pomuchlání hodnější. :P

Ale paňce to nevadí. To by mi neobjednala takový supr balíček. Kulička nežila už asi 2 hodiny po rozbalení a na dřevech na hlodání se zatím usilovně pracuje. :)

A po poctivé práci je hodno se pořádně natáhnout. :) A nikdy nekupujte výrobky původem z Číny,sami vidíte,že nic nevydrží! :D
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty