Efi, uživatelka má dalších 59 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Už nemám klec 2011

Hodnocení 5 / 5 (14 hlasů)
..., tak už na mě taky došlo:o) byl jsem tak hodný, že se panička rozhodla vyhlásit stav smíru a zbavila mi mé klece. Nejprve musela zpracovat našeho tátu a donutit ho, aby zanechal svoji práci a vrhnout se na to. A musím říci, bylo to zdlouhavé, nechtěl. Ale jak je vidmo, výsledek je přeci jen dostačující a hlavně, není nad moji volnost :o)
Ještě mi tam chybí zelený kobereček, bylo mi přislíbeno, že až budeme u babičky vše se dodělá, už se moc těším :o)

PS - práce při výrobě byla komplikována mým výběhem na balkoně, po dobu výstavby nového obydlí, jsem se řádně zapotil, a to ve snaze udělat páníčkovi co největší pohodlí pod jeho nohama, no neocenil to. Dostal jsem vynadáno já - jaký jsem bordelář a panička taky už jen z toho důvodu, aby nebyla pozadu.

..., začalo to nevinně, ale že mu to jde co

..., pak jsem se začal snažit a chtěl jsem pomáhat, tak to dopadlo tak že se z mojí chaty stal smeťákjelikož v obchodě vykoupili všechny jesličky dostal jsem samovýrobu od dědečka :o) ale z těch se papá
zároveň jsem to v záchůdku hned vyzkoušel :o)

no a tady je výsledek i se mnou, je to šité na míru, co vy na to? Jen ten kobereček chybí :o/

..., no ale i tak, baštu tu najdu i bez koberečku :o)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty