Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Soňa - Šumperk - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Ahojky, mám jednoho králíčka, jmenuje se Ferda. Je to zakrslý beránek hodně flekatý černobílý. Přinesli jsme si ho ze zverimexu 17.května 2010. Je zvědavý, miluje natě, mrkvové a petrželové a celej. Strašně rád hrabe a vymýšlí různé neplechy. |
Sosacek98 - 17.8.2011 22:01Přesně, načerpaly jsme obě síly :-) Bylo to super příští rok určitě menší dovolenou podniknem!!! :)
| Eva - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Jáchym, samec (kastrace 14.6.2012), zakrslý beránek, datum narození 25.10.2009 Encefalka zjištěna cca 12/2011 |
    Efi - 17.8.2011 12:46i my máme po týdenní dovolené, zajda přijel odpočatý a pln energie :o) zajda si to koukám řádně užil Sosacek98 - 17.8.2011 12:29Jojo, obě sme si to moooc užily ;)
| Hanka (43) - Odolena Voda, Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Uši - zrzavo-bílá samička beránka, váha cca 3.200g, přinesena 25.9.2010 (láska na první pohled :) Líla - kříženec durýnského zakrslého, váha cca 2.500g, přinesena 19.5.2011 (záchrana před zverimexem...) Albert - tricolor beránek, váha 2.500g, přinesen 15.8.2011 zemřel 15.11.2013 (z útulku na Dolnoměcholupské) Čip a Dejl - osmáčí slečny, přineseny v květnu 2010 |
    Hanke - 17.8.2011 12:26super králičí dovolená :) | |  Ubytováníčko :) |  U misky |  šmejdí na dřevu zelené krmení-pampeliškové listy,natě atd ;) |  Skrýš pod křeslem - super úkryt!! |  A tady je Ferdinka na gauči a žere :) |  Opět na gauči |  Panáčkujéém :D:) |  ,,Vypadni s tou nohou" |  čmuchna čmuchá |  Společné foto - Ferda jen záda ale neva :D |  A tady už sme doma a Čmuchna čmuchá opět na gauči |  Úsměv pls! |  Moje noha jí asi nezajímá :D |  Zajímavá fotka, líbí se mi :) Ferda maxi hlava protože panáčkuje do mobilu :D A já si tak ležím.. |  jsem její majetek - označkovává si mě bradou :D |  Psí postoj!!! :) |
|