Tynuska, uživatelka má dalších 23 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (10)


Šimon poprvé

Hodnocení 5 / 5 (15 hlasů)
12.9.2011 jsme si z Lysé nad Labem přivezli ušáčka, tříměsíčního teddíka.
Když jsme přijeli domů a Šimonek si poprvé obhlídnul klec - po dvou minutách usoudil, že je mu jedno, kde je, hlavně ať ho nikdo neruší, otočil se k nám prdelkou a natáhnul se, jak to ti ušáci umějí. Druhá věc, jen co vyskočil z přepravky, začal se mydlit, takže tu máme pořádného a čistotného ušáčka... což se ukázalo brzy, protože od první chvíle pečlivě chodí na záchůdek, hurá!
První večer jsme ho nechali v klidu, přece jen, musel se rozkoukat (což přes tu ofinu (pardon čelenku) asi moc nešlo. Druhý večer jsem ho ale musela trochu přečísnout, a hlavně aby tvrdnul pořád jen v kleci... takže deka na postel a Šimonek na ní. Nějak jsme to zvládli, všichni přežili:)) Celkem byl venku jen hoďku, prozkoumal celou postel a částečně i mě (strášně ho zajímaly mokré vlasy:)) Pak přišla mamka, vynadívat se na chlupáčka, on si z ní vůbec nic nedělal a natáhnul se uprostřed postele... hezky rozhled všude po pokoji a vedle hladící stroj (tedy já:))
Dneska už bylo "běhání" po podlaze... zatím neběhá po linu, možná proto, že od chovatelky není zvyklý na volné běhání, takže přeskakoval z deky na lopatku, z lopatky na můj sešit z fyziky, pak zpátky na lopatku, opřít se tlapkama o mě, na deku... pak očistit, odpočinout a znovu:))
Zkoušeli jsme skřipeček, netuším, jak vůbec může přes ty chlupy na čumáčku vidět... nebránil se a snášel to, když byl venku, jen se vrátil do klece, začal třepat hlavičkou a drbat si čelo... no, měl pak pankáče:))

Vybírání jména - to bylo taky něco. Padly tu návrhy jako - Žužu, Králík, Smeták, Pytlík, Jeremiáš... atd.:)) Včera večer tu byly dva vážné návrhy - Simon nebo Sam. A pak najednou - napadl mě Šimon.
Tak se mrkněte na našeho fešáka:))

První minuty u nás...

...naprostý nezájem:))

Očista je důležitá

KUK! CO to děláš na MÉM záchodě?Chlupínek... vážně jsme přemýšleli nad Smetákem:))

Co jako chceš?

Kulička chlupů... alias náš Šimon

Já za tebou na záchod taky nechodím!


Se skřipečkem...

... no jak vypadám?


Tak páá, zase někdy:))
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty