Alien, uživatelka má dalších 11 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (11)


Byteček pro Břéťu

Hodnocení 5 / 5 (26 hlasů)
Takže protože už jsme bez Bobka, rozhodli jsme se, že si pořídíme nového králíčka. Tady v inzerci jsem si všimla inzerátu uživatelky Hotot a ta prodává nádherného černobílého králíčka (prý Holandský). Mooooc se nám na fotkách zalíbil a tak jsme se rozhodli pro něj, už máme vymyšlené i jméno, bude se jmenovat Břéťa Flíček Kameník (já chtěla Břéťu a přítel Flíčka :D) .. No a protože jsme museli vybavení jako domeček, koberec atp. po Bobkovi vyhodit, tak pořizujeme nové bydlení .. Tady je album, kde bude zobrazená Břéťova vilka.

Ohrádka je cca 175cm x 160cm x 220cm (rovná strana x rovná strana x kulatá strana :D) a 101 cm vysoká .. Zatím v ní jsou jen jesličky a lino, ale přibude ještě pár doplňků na hraní a odpočívání a nějakej ten kousek koberce ..

Aby všichni věděli, že je to jen jeho bejvák :D

Klícka (cca 81cm x 45 cm, výška je 40 z toho dno je 15cm) .. Zatím tu je jen záchůdek, zítra nám příjde ještě domeček a taková ta kulička na zavěšení na seno ..

.. ale na kobereček jsme bohužel zapomněli, takže ten bude až v pátek .. prozatím to snad vydrží s kusem staré deky nebo s hadrem

Tak tady máme krmelec (zatím jediné vybavení ohrádky :D)

Tady mám udělanej vchod tak akorát po mě :D

A tady je vchod tak akorát pro Břéťu Flíčka :)

Tak už nám přišel i domeček, doufám, že se bude Břéťovi zítra líbit :)

Nové tunýlky na prolejzání :) .. a válečky na kutálení :D a k tomu ještě ta kulička na zeleninku a ten balónek na zeleninku

Už jen ten kobereček a ještě krabici nebo něco na schovku a odpočinek :)

A prozatím poslední .. Teď už budou fotky klece jen, když tam bude Břéťa :D
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty