Efi, uživatelka má dalších 59 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


celé 2.roky

Hodnocení 5 / 5 (8 hlasů)
Tak je to tady, dnes 25.10.2011 jsou mi dva roky.
Jsem hodný, chytrý a vynalézavý králíček, který dělá paničce jen a samou radost :) V předvečer svých narozenin mi však panička připravila překvapení z překvapení největší, vzala mi na prohlídku k panu doktorovi. Jelikož mám neustále mokrou bradičku dali mi do pusinky rozpěry :( nic naplat, že jsem signalizoval že je vše v pořádku, kouknout se museli. Vše v pořádku, nicméně bylo to nepříjemné, příští rok bych chtěl jiný dárek ... :o)

Milý Jáchyme, přejeme Ti všechno nejlepší k dnešním tvým narozeninám. Hodně, hodně zdravíčka, spokojenosti a vždy plnou mističku a pořádný kus chuti.

tak jsem dostal novou mističku do chaloupky kam jezdíme na víkendy, krásná co ? Tu nerezovou mám vedle, tu jsem dostal od dědečka a pak že mi nemá rád :o)

podařená podobenka s mým páníčkem, je to cca po roce co jsme spolu vyfoceni, moc se nechováme, ale když bylo před těma narozeninama :o)

u své milované ponožky, zajíčku moc neholduji, nechal jsem ho v pozadí - aby nezastínil moji krásu :o)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty