Becky, uživatelka má dalších 27 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (8)


Mimi * 1. 11. 2006 + 25. 6. 2012

Hodnocení 5 / 5 (17 hlasů)
Po krátké, ale silné nemoci odešla za Duhový most moje nejlepší kamarádka, můj první králíček, moje malá kočička Mimi.
Nikdo nám už nedokázal pomoci. Na sonu bylo všechno normální, akorát byl znát zánět močového měchýře. Byla to skrytá nemoc (pravděpodobně špatná funkce ledvin, což vyústilo v selhání), která když propukla, už nebylo cesty zpět. V neděli se pěkně sama vyčůrala, napapala. V pondělí ráno vypadala moc dobře. Úderem půl dvanácté začaly divné chvilkové záchvaty.
Srdíčko jí přestalo bít v 11:50. Byla jsem po celou dobu s ní. Nedokážu slovy popsat tu bolest, která mě stále doprovází a asi už navždy doprovázet bude. S mojí Miminkou odešlo i kus mého srdce. Přeji si, aby mně nikdy nemusela opustit a dala bych cokoliv za to, abych jí tu měla zpět. Dokázala neuvěřitelně dávat najevo lásku a svou náklonost. Byl to velice milující tvoreček. A i přes to, že mě musela opustit tak brzo, děkuji bohům, že jsem měla tu možnost a čest strávit necelých 6 let právě s NÍ.
Moje malá holčičko, omlouvám se, že jsem Ti nedokázala pomoct a Ty jsi musela odejít za Duhový most. Ale veř, že jednoho dne, možná za delší dobu, možná za chvíli, se znovu sektáme a potom už Tě nikdy neopustím. Navždy Tě pak budu moct drbat na Tvých krásných ouškách, což jsi měla tak moc ráda, a Ty mi budeš moct lízat ruce a nohy, což jsi taky sama od sebe moc ráda dělala. Věř mi, že jsem se moc snažila, abys měla ten nejlepší život, jaký si vůbec může králíček přát. Dala jsem Ti vše, co jsem mohla a co jsem považovala za správné.
Měj se tam za Duhovým mostem dobře, buď hodná a nezapomeň, kde máš čůrat =) Pozdravuj tam nahoře Mazlinku a ostatní králíčky. Pěkně papej kočičko moje.
SBOHEM, TVOJE MILUJÍCÍ PANIČKA.

D.

 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty