Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
kamila - Třinec - Alba Zaregistrovaná skoro 14 let. teddy lvíček Rosalinda nar. 25.3.2012, přinesená 6.5.2012 . Po pár měsících je z Rosy ROZIN neboli Ňuna. Už chápu jeho bláznivé chování, slečna by se tak nechovala. No nevadí, sranda je i s Rozinkem. |
    kamvoj - 20.7.2012 21:36Domečky parádní, králičci si budou lebedit!
| Romana (40) - Třebíč - Vysočina - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Maxík - zakrslý beránek, sameček, šedá barvička, hnědá očička, přinesen 5. prosince 2009, neuvěřitelný mazílek a zlatíčko :-)
Mazlík - medvědí křeček - uspán :-( Pepi a Pipi (Pepici) - kanárčí páreček - Pepička už není mezi námi :-( |
    Laydi - 16.7.2012 21:58Není nad dobrej bejvák :-) | |  Ellinky palác :) Ale už tam má opět nový záchůdek :) |  Jůlinky palác :) Pozn.: Ty bílé fleky už tam byly :) Julča není takove prasátko :) |  Pohled na celek :) |  A teď už i s ušatýma :) |  Ellie má na pořádek asi jiný názor :) |  Druhý pokus, ale stejně skončil stejně - BORDÝLKEM! :) |  Kobereček na "padacím mostu" :) |  Velký, zlý zajíc vzal roha, ale malý hodný králíček pěkně tvoří hodnoty na záchůdku :) |
|