Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Klára K. (34) - Praha - Alba Zaregistrovaná skoro 15 let. Esterka: durynský zakrslý králíček, narozena na jaře 2011, u nás od srpna 2011 - zemřela náhle 31.10.15 v nedožitých pěti letech. Víc jak 4 roky nám dělala radost. Nezapomeneme Mína: nepravý holandský králíček, u nás od 3 let (2012), zachráněnec ze zverimexu. V roce 2014 darována kámošce za zemřelou 11ti letou Pucinku. Dodnes žije ve Zdicích a daří se jí dobře |
Partyzánka - 19.8.2012 20:15díky všem AngelAndy: Přesně tak:-D
| Tereza Zajícová - Semily - Liberecký kraj - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Ellie - samička, kříženec, narozena: 27. 6. 2012, od chovatele přinesena 25. 8. 2012 váha : 1,72 kg
Sisinka - samička, Zakrslý saténový červený s PP, 20. 5. 2012 - 18. 6. 2016, přinesena z výstavy 13. 7. 2013 váha: 1,07 kg Beruška - čivava 31. 5. 2003 - září 2014 Jessye - německý boxer, *19. 9. 2007 Lassie - boxer x setr, *18. 4. 2011 malé stádečko krav a pár slípek :) terka.zajic @ seznam.cz |
    Terys - 9.8.2012 08:15Nádherné fotky a králindy samozřejmě taky :)
| Lucie - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. |
    anima - 8.8.2012 21:04Krásné holčičky :)
| Denisa L. (25) - Brno-venkov - Alba Zaregistrovaná skoro 14 let. Sisi, samice, černá, ?.?.1999, přineseniny: jaro 2005, povahově skvělá, odešla za duhový most 20.6.2010 - chybíš.. Molly - 4 roky a 5 měsíců, samec, divoký strakáč, *24.12.2011, přineseniny: 24.4.2011, odešel za duhový most 27.5.2016 - moc nám chybíš! :-* Sonny - *?.?.2011, samice, černý strakáč, odešla za duhový most 12.2.2012.. byla to dračice, ale chybí.. Molly - *22.3.2016, žlutý strakáč, zvídavý králíček někdy lumpík, ale hotový model.. |
    AngelAndy - 8.8.2012 20:59Áha tak takto vypadá ten balónek :) Jinak pěkné :))) | |  Kuk z vokýnka |  Její seno chutná stejně jako moje.. |  a voda taky. Už jsem se bála že má něco lepšího. |  počkat, kdo to papá moji kašičku a spinká v mé postýlce! Já tě vyženu ty mrcho jedna!!! |  Sakra, ta má štěstí. Už je fuč. |  Pokus se sem ještě někdy vlízt, tak tě zmaluju |  A tu máš!! Já tě varovala |  Panička klec raději zavřela |  Jdu je otravovat k televizi |  Dívejte, koho tu máte. |  Copak to dávají? No pro mě nic, tak se bavte já mizim. Pa pa zase někdy příště. | |
|