AngelAndy, uživatelka má dalších 28 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (2)


Pro Mollynka

Hodnocení 5 / 5 (8 hlasů)
To co se mi nevešlo k fotce:

Vždycky tě budu milovat i když se vydáš na dlouhou cestu, byl zázrak když jsem tě kdysi potkala ve zverimexu na ty jiskry mezi námi nikdy nezapomenu. Měla jsem od mala už jiné mazlíčky ale ty se tobě nevyrovnají měla jsem je taky velice ráda jako tebe ale nepřeskočila ta jiskra, to se stalo jen u tebe. Moc tomu nerozumím a ani nevím nic o tvé rodině, po té jako by se slehla zem. Ale na internetu máš určitě spoustu známých ty darebáku :D. Jsi můj jediný sameček za můj život, vždycky jsem měla pech na holku, i když mi nebylo zrovna nejlíp když jsem přišla na to že jsi kluk, bylo mi tě líto že máš holčičí jméno ale slyšel jsi na to a nechtěla jsem nic měnit. Ať si říká každý co chce ty jsi můj a vždycky budeš. Nikdy nezapomenu na to jaké lumpárny jsme spolu provedly, prostě jsi byl moc hodný, přítulný a mazlyvý. A ty dobře víš že když jsem stebou cítím se lépe, a když vidíš že brečím tak se ke mě přitulíš a to jsou slzy hnedka pryč, jsi prostě moje zlatíčko. Vím že toto vypadá jako kdybych se s tebou dopředu loučila ale to není pravda, prostě ti tím chci ukázat že jsi moje zlatíčko a nikdy na tebe nezapomenu ani kdybych musela. Nejvíce se mi líbilo když jsme se asi před měsícem dívali na film, byl si rád že můžeš být semnou a já to chápu, prostě jsme nerozlučná dvojka, ty budeš vždycky uchovám v mém srdci a to na vždy :).

Mám tě ráda,
tvoje
AngelAndy

Zlato, ty dobře víš že tě prostě miluju a nechci tě nikdy opustit ty jsi jediný kdo mi rozumí, doufám v to že mi tě tu ještě nechají pár těch let a že budeme spolu žít. Neodpustila bych si kdyby jsi někdy umřel, mám tě moc ráda! Pac a pusu zlatíčko moje:*

15.8.2012= Tak si tě tam nakonec nechali. I bez zoubků budeš fešák. Nejhorší na tom je že tam zůstaneš přes noc no tak doufám že se tam o tebe hezky postarají. Ať už je 16.8. a 13hodin. aby pro tebe taťka mohl jet, doufám že tu 1noc přežiješ šikulo :)....

Jsi prostě vynikající a nejlépe ti jde králíččí modeling. :) Ty tvoje roztomilé obličeje na každé fotce si prostě šikovnej!!.

Máš hrozně rád svého plyšáka (svoji podobiznu) Kam kouká jeden, tam kouká i druhý, i když ten jeden boužel není živý.

No jo ty si prostě na granulky i pamlsky. Není den co by jsi bez znich mohl přežít, pro granulky i pamlsky by jsi mi snad i tu ruku snědl!

Tady ležíš jako malé miminko, ty pacičky no krásné, a to jsou ti skoro 2roky a chováš se jako miminko. :)

Travičku máš velice rád, všechno co jsi venku našel tak jsi snědl. Ale z vodítka tě pustit boužel nemůžu kdyby jsme měli zahradu tak můžeš běhat o sto šest. :)

Tato fotka je překrásná, vypadá to jako kdyby jsi malinko otevřel pusinku, jsi prostě roztomilé zlatíčko moje. :) Na to že ti budou brzo 2roky jsi mazlyvý jako malé miminko. :)*

Jsi velice aktivní, ale nejvíce si běhal včera. Šikulko moje. Taky si velký bojovník a zítra se na tebe moc těším. :)

Rád se schováváš, hraješ si rád na schovku aby tě nikdo neviděl.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty