Teo2, uživatelka má dalších 23 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (8)


Kulička na antibiotikách

Hodnocení 4,6 / 5 (15 hlasů)
Minulý čtvrtek (23.8.2012) jsme byly s Kuličkou na veterině, kterou nesnášim, ale nic jiného než tam jet nám nezbývalo, protože nás taťka nemohl hodit na tu naší. Kulička měla rýmu a frkala. Na veterině se nám vysmáli, že to má z tepla a za 1 injekci, aby se jí zprůchodnila nosní sliznice jsme dali 139 kč. Jenže se nic nelepšilo a tak jsme dnes jeli konečně na naší skvělou veterinu. Tam paní doktorka naší pacientku poslechla a řekla, že se jí opravdu obtížněji dýchá, že má něco s horními cestami dýchacími. Zvlážila ji (1,5 kg) a dostala antibiotika v injekci tam a s sebou jsme dostali tablety, aby jsme je rozdrtili ve vodě a stříkačkou jí to dali do tlamičky. Pochválila ji, jak je statečná a poskytla mi všechny informace. Docela rozdíl od předšlé veteriny, kde se mi vysmáli. Za to vše si paní doktorka účtovala jen 110 kč :) . Ale musíme prý oddělit naší nerozlučitelnou dvojku - Kulču a Úšu. Kuličku jsem si vzala do svého pokoje, a protože mají jen jednu klec, tak Ušinka byla bez klece. Ale na záchod neumí. Co teď ? :) Ušinku jsme dali místo Spídynky a Spídynka šla na půlku pokoje, kterou obvykle obývají holky, ona na záchod umí, ale klec drží stěnu mezi půlkama pokoje, tak jsem ji s miskou, senem a záchodem sbalila a nastěhovala. Jenže Spídynka nám začla protestovat a snažila se stěnu přeskočit. No praštila se. Tak jsme museli stěnu zapřít židlí, Ušince dát Spídi klec na půlku holek a Spídynku nechat v jejím království .. :D :D
(31.8.2012)

Kulička u mě v pokoji.

U mě v pokoji nebude moct být puštěná, tak už nebude mít volnost 24 hodin denně. Jen pár hodin bude moct být v obýváku a předsíni.

nejdřív přestěhovaná spíďa byla spokojená

její seno vedle stěny

tady mohla celý týden běhat

i Ušinka se zabydlela

Spídi klec se jí líbí

ale kvůli naší milostpaní musela Ušinka z království zpátky k sobě a Spíďa si dál mohla užívat
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty