Terys, uživatelka má dalších 13 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


Začátek pubertálního věku

Hodnocení 4,6 / 5 (15 hlasů)
Včera Ellie oslavila 3 měsíce svého životy a něco málo přes měsíc, co je u nás doma. Zatím má na svědomí akorát trošku nakousaný kabel od vysavače, ohryzanou fakturu ( která čouhala z koše :D ) a jinak nic naštěstí nic, nebo jsem to zatím neobjevila :D Asi z ní bude pěknej obřík, k dnešnímu ránu má váhu 1080g. Jinak mi příjde pořád stejně malinká, akorát že je trošilinku těžší ( při přinesení měla 710g ). A stal se z ní závislák na mlsounek. Já je mám doma ve v nízké prosklené skřínce pro křečky a nechala jsem otevřená dvířka a ona ta mrška si tam vlezla, vytáhla mlsouny a házela s nima tak dlouho, dokud ji něco nevypadlo :D Jinak ještě ji strašně chutnají sušené lístky jitrocelu. Na ty jsem ji dokonce naučila i panáčkovat :D A teďka zrovna spokojeně odpočívá ve svém koutku pod krabicí s nataženýma nožkama :)
stránka 1 z 3
  další »

jsem se jednou učila na zemi zeměpis a Ellie ke mně přišla a začla mě olizovat :D
foceno v noci :)

jednou ráno Ellie kousala do klece, tak sem ji vyndala a dala na postel. Zrovna tam spal i pes a tak jsem nejdřív Ellie pustila a psa držela, ale pak jsem ji pustila a nic ji neudělala. Ellie kolem ní hopsala, panáčkovala na ni a v pohodě :)

takhle v posteli je to ok, horší na zemi. To by si s ní chtěla hrát a honit ji

20212223242526272829303132333435363738394041424344
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 z 3
  další »