Gandalf, uživatelka má dalších 24 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (10)


Pišínek - vzpomínkové albíčko.

Hodnocení 5 / 5 (25 hlasů)
Piškůtek měl bohatý a zajímavý život. A ač dobře krmen a pečlivě veterinárně ošetřován, odešel předčasně. A tak jen zbývá doufat, že to, co nás v životě potká má nějaký smysl. A náš život není jen shluk nesmyslných nahodilostí.

4. 11. 2008 mě panička koupila své dceři, která se osamostatnila. A jak už to tak bývá, do Vánoc jsem se ocitl u paničky. Neuměl jsem vyskakovat z klece, protože předchozí život jsem strávil v miniaturním akváriu ve zverimexu. Ale panička mě to naučila, a do konce svých dní jsem jí ukazoval, že to opravdu umím. Strávil jsem svúj život ve společnosti malých i velkých páníčků, dalších králíčků, i koček, a nikdy jsem se nenudil. Zradila mě ale játra. Ač dobře krmen, neměl jsem už sílu prodělat operaci kvůli smotku potravy v žaludku. V téhle chvíli v tom já, ani panička nevidíme vůbec žádný smysl, ale snad se to nějak osvětlí. Váš Piškot.
stránka 1 ze 2
  další »
202122232425262728
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »