Partyzánka, uživatelka má dalších 43 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Když jsem ochořela

Hodnocení 4,7 / 5 (16 hlasů)
Právě jsme se vrátili z veteriny, panička se mě tam rozhodla vytáhnout, protože se jí zdá že nějak moc bumbám.

Jeli jsme na toliko doporučovanou Hůrku a udělali jsme dobře. Zrovna ordinoval pan doktor Minárik. Nám ušáčkům rozumí výborně a má trochu smysl pro humor: než začal s vyšetřením, zeptal se paničky jestli není příbuzná se zločincem Petrem Kottem :-D.

Pak mi prohlídl zoubky, udělal rtg, odběry krve a moči a pochválil mě, že jsem strašně hodná (má prý větší raubíře, no až panička přinese někdy Esterku, toho zamaskovaného ďábla, tak uvidí :-D) a taky říkal že jsem moc pěkná vzhledově, tak vidíte že se právem naparuju s tou svoji bílou náprsenkou. Pak mi dal na doma stříkačku s nějakým bílým sajrajtem a panička mi to má každej den dávat. Byla jsem zděšená není to nic příjemného, ale paniččino zděšení nebylo o nic menší.

Nakonec jsme se dohodli, nechala jsem si konec strčit do pusinky, ale s námitkama, aby se vědělo že si nenechám je tak něco líbit. Pak sem to slízala a panička byla šťastná. A měli jste vidět tu paniččinu úlevu, když se dověděla že nemusí přeléčovat taky Esterku. Škoda už jsem viděla tu honičku po bytě a ty škrábance - to by bylo rodeo.

Jestli budou výsledky negativní bude to OK, jestli pozitiví tak si panička půjde pro další léky. No já se cejtím docela dobře takže se o mně bát nemusíte, chutná mi papání, na světě si mi líbí a zajímám se o něj, ale panička má prostě strach aby v tom nadměrném pití nebyl nějaký háček. No znáte to ne, ušáčci, tyhle přepečlivělý starosti :-)

Odpočívám a netuším, co mě čeká za výlet

Z ptačího pohledu .-)

Esterka si hupla paničce na klín

Přivřené oči mluví za všechno

Ale panička po mně furt nějak divně pokukuje. Copak je, mami?

Tady se děje něco nekalého, vystlala přepravku

Prý pojedu na veterinu a k tomu na Hůrku

A to jsem já, cestovatelka v metru

Trochu se bojím, jak mám svěšená ouška tak jsem skoro ošidila recepční, myslela si že jsem beran :-D

Luka - na cestě zpátky, po tom pekle. No nedivte se že nevypadám nadšeně. Ordinaci panička nefotila a ani čekárnu s andulákama (i když byla velice pěkná)

Na Zličíně mě panička otevřela dvířka abych mohla být víc s ní a nebála se tolik. Já raději papám

Čekáme tady dole na bus č. 347 do Chýně, na autobusáku nahoře je totiž kosa tak tam půjdem až těsně před odjezdem. Já už toho mám dost a kašlu na vás

Trhněte si, už jsem unavená

Koule

Doma jsem už docela klidná, jsem ráda, že jsem ve svém

A tohle mě teď nějakou dobu čeká
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty