Ludva10, uživatel má dalších 28 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Nové bydlení pro novou králindu

Hodnocení 4,6 / 5 (22 hlasů)
Tak přemýšlíme, jaké udělat naší nové králindě bydlení. Manželka už moc nechce klec, co jsme měli a chce udělat bydlení pod schody pomocí ohrádky. Máte někdo zkušenost s ohrádkou hned jako s malinkatým králíčkem? Je mě jasný, že nebude chodit hned do záchodu. Uvnitř by byl záchůdek, jesličky a mistička s vodou a vepředu by to vše bylo zavřeno dřevěným rámem s pletivem - celé mezi těmi schody a vpravo psacím stolem ( velikost 136x66cm ). Dát něco na zem, kobereček určitě ze začátku nebude to pravé ořechové. Zásuvka by samozřejmě už nebyla využívaná a byla by zaslepena záslepkami, koaxiální kabel by se také schoval. Byla by tam jen na noc ( i když nevím, jestli hned, než ji vychováme ).
Nebo dát králindu normálně do klece po Amandě a až se naučí čistotnosti, tak ji přestěhovat pod schody? To se nám ale zdá takové divné, když si zvykne, tak ji přestěhovat.
Co si o tom myslíte? Prosím o každý nároz či zkušenost, klidně do komentářů či SZ.

EDIT: Tak už to máme vyrobené od bratra chovatelky, od které budeme mít králindu. Jsou moc ochotní a dvířka jsou krásné a super :-) Ted už jen donést králindu :-)To nepatří do toho bydlení v ohrádce, to by měl být pelíšek na válení někde po bytě. Už je objednán.

Hotová dvířka, nutno doplnit záchůdek a ostatní věci

 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty