Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Barbora (38) - Plzeň - Alba Zaregistrovaná skoro 15 let. Úsečka, sameček, patrně beránek - dle mého standartní český strakáč :), nar.březen 2010 |
Úsečka - 21.6.2013 10:42děkujeme moc :)
| Saša (71) - Praha 10 - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Aninka Fanynka: od 14.8.2011 (*14.11.2010); † 31.3.2021 5:10 Šušánek: od 10.3.2012 (*10.6.2006); †2.9.2018 2:35 Jonáš: od 7.3.2014 (*14.1.2014); †31.1.2015 ca 17 hod. Matýsek: od 17.10.2009 (*17.4.2009); †21.7.2013 16:15 (ledvinové kameny) Kačenka: od 23.8.2005 (*8.6.2005); †13.6.2013 16:30 (po operaci) Kulíšek: od 30.9.2005 (*12.8.2005); †16.11.2010 (nádory) Bobeš: od 19.8.1994; †12.8.2005 |
    KaK - 19.6.2013 19:06Roztomilý ušáček :o) Ty dvě ovečky mě pobavily :)
| Helena C. (56) - Mimoň - Alba Zaregistrovaná skoro 15 let. Kubíček- samec, zakrslí teddy králíček, narozen 5.4.2013, přinesený 18.5.2013. Kastrovaný 31.7.2013. Mufínka- samice, saténoví zakrslí králíček, narozena 12.6.2011, přinesena 21.9.2011. Kastrovaná 12.12.2011. Čiko- samec, králičí saténoví beránek, narozen 25.2.2012, přinesený 27.4.2012. Kastrovaný 22.8.2012. Odešel za duhový most 2.5.2013 v 7.25 ráno. Moc nám chybí. Jsou to moje ježatý pusiny. |
    Čičina - 18.6.2013 18:49Krásná ušanda...
| Jarka - Praha 5 - Lužiny - Alba Zaregistrovaná od nepaměti. administrátor
králíček Lukášek II *2.4.2011, přin.30.5.2011 přesně v den nedožitých 10 Matýskových narozenin.
Za Duhovým mostem:-´´´´´((((( 5. Matýsek *30.5.2001, přin.18.8.2001 - †8.12.2010 navždy odešel dva měsíce po operaci ledviny:´( Chybí mi strašně moc:´((( 1. Petříček černý, střední plemeno.Věk 6 let:´( 2. Petříček hermelínek.Věk 5,5 let :´( 3. Nelinka hermelínek byla u nás necelých 14 dní:´( 4. Lukášek siamský s PP. *24.11.1998 - †29.4.2001:´( |
    Jarka - 18.6.2013 16:19Krásný králíček:)
| Iveta Zaregistrovaná přes 15 let. |
    Ivetke - 18.6.2013 15:42Jůůůj nádherný fotečky :))))) | |  čumáky | 
| 
|  twins :) | 
| 
|  co chceš..? |  paša ! | 
|  chladíme.. |  láska. |  největší projev náklonnosti..v oblibě zejména když spím..a nejlépe seskokem z opěradla.. | 
|  šmírák :) | 
| 
|  vlevo - po roce lumpačení, vpravo - nová | 
|
|