Terys, uživatelka má dalších 13 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (9)


Sisinka

Hodnocení 5 / 5 (13 hlasů)
Minulou sobotu ( 13.7.2013 ) se naše zvířecí rodinka neplánovaně rozrostla o dalšího ušáka. Tedy přesněji o samičku zakrslého saténového červeného s PP , kterou jsme si přinesli z výstavy. Překvapení nás čekalo, když jsme si prohlíželi papíry a zjistili, že jí nejsou 2 měsíce, ale rok a dva měsíce. To se občas stane, když zapomenete jaký je rok :D Na druhou stranu jsem si fakt ulevila, že nebudu mít doma další puberťačku.
Na to, jak se tam tvářila vyděšeně, si doma zvykla neskutečně rychle. Nechá se i hladit, s klidem mi skočí na klín, opírá se o mě pacičkama když panáčkuje, občas jenom tak příjde, štípne a zase odejde, lehne si doprostřed místnosti s nožkama dozadu a nechá se hladit. Pravý opak Ellie, todle je taková zvědavá veverka, jak ji přezdíváme :D
Bohužel holky se naprosto nenávidí. I když mezi sebou mají mříž, tak si jsou shopný ublížit ( Sisi - pokousaný rtík, Ellie - kousanec nad nosem, mezi nosem a pusinou ) a tak alespon na noc dávám Sisi v kleci na zem k ohrádce Ellie. Aby na sebe mohly minimálně a neublížily si. Jednou byly puštěný na neutrálním území v koupelně a ihned se do sebe pustily. U Sisi jsem pak našla kousanec na stehně, takže už rozhodně seznamování "naostro" neproběhne. Až bude hotový můj nový pokoj, tak tam bude Ellie a v obýváku nebo kuchyni Sisi.

Kdyby se někdo chtěl podívat na králíčky z výstavy: http://terysek7.rajce.idnes.cz/Krakonosova_vystava/
stránka 1 ze 2
  další »


Možná tu objevíme králíčka se stejnými předky :))


První krůčky domaPrvní setkání :)


placičkavýsledek po společném vypuštění ušatic
20212223242526
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »