Terys, uživatelka má dalších 13 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (5)


Ellie a Sisi venku

Hodnocení 5 / 5 (12 hlasů)
Fotografie ušatic z července během pobytů venku. Zatímco Sisi se rozkouká téměř okamžitě a začne řádit, Ellie se vždy tak 15 minut rozkoukává, než začne hopsat a papat travičku.
Sisi byla venku 2x, jednou v ohrádce a jednou na postrojku. V ohrádce se ji evidentně líbilo, s klidem se tam válela, u toho žvejkala travičku. Problém nastal, když jsem ji chtěla dát postrojek. Sisi je opravdu mrňavá, musela jsem to utáhnout na maximum a ještě ji to bylo trošku velký. Jakmile jsem ji dal na zem, tak se okamžitě rozběhla a začala řádit. Jenže pak neustále lezla mezi smrčky a já samozřejmě musela prolézat s ní. Dokonce se snažila hledat i díru v plotu, to ještě nikdy Ellie nenapadlo :D Nakonec jsem ji vzala, dala do přepravky protože už jsem měla od těch smrčků celý poškrábaný nohy :D
Ellie byla několikrát v ohrádce i na postrojku, ale příjde mi, že na tom postrojku je šťastnější. V ohrádce většinou jenom sedí, kouká, ale když je na postrojku tak prošmejdí celou zahradu, napapá se travičky, lehne si. Myslím si, že bych ji mohla nechat i klidně navolno a nikam by neutekla, jenže ona ke mně na přivolání nepřijde a nahánět po celé zahradě ji taky nebudu.
stránka 1 z 3
  další »

Společně venku. Tedy Ellie na postrojku a Sisi v ohrádce.,,Co říkáš? Že za mnou je králík?Blboost!"

A takový krásný páreček by to byl :)

Holky hloupý, mohly si dělat společnost.


Ták a máme celkem ucházející společnou fotku.

Čumáček :)*2021222324252627282930313233343536373839404142434445
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 z 3
  další »