Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Petra S. (48) - Sokolská 554, Zlaté Hory 793 76 - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Ahojky, jmenuji se Petra a měla jsem doma 3 krásné králindy......Micinku,Fifinku a Belinku :-), bohužel Fifinka nás brzy opustila a teď už na nás kouká z králíčího nebíčka .Dne 24.1.2008 se k ní bohužel přidala po operaci močového měchýře i Micinka.Dne 23.1.2013 se k nim přidala i Belinka.Moc na vás holky myslím a moc mi chybíte. |
    Petromila - 10.12.2013 22:46Věruš,je to šikula a musí všechno prozkoumat:-)
| Lenka (44) - Beroun - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Kenýsek narozen 4/2004, u nás od 10/2005 - odešel navždy spinkat 28.2.2015 ve věku nedožitých 11 let Maya narozen 6/2019, u nás od 7/2020 |
Kenji - 5.11.2013 10:10Ten se má!:-) Kenýsek závidí...
| Petra (53) - Horní Měcholupy,Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. jméno-Kulinka,pohlaví-samička, |
    Kulča - 5.11.2013 08:22Ferdíčku,jak tak koukám,tak jsi si to, na letní chaloupce,mooooc hezky užíval.Je vidět,že to máš,hezky vše pod kontrolou:-) Posíláme podrbáníčko a ňufánky od Kulinky:-)
| Barbora G. (60) - Brno - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. šedočerný zakrslý lvíček"BUBÁK" z prostějovského Zvěrokruhu,nar.údajně 24.6.2006,přinesen 18.8.2006 |
BarčaG - 3.11.2013 20:58To je zlatej ušák fakt:))
| Inka (63) - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Beya z HK,teddy,bílá s marburskou,nar.20.4.09 +11.2.2017 Biggy z HK,teddy,modro bílá část.holanská kresba,nar.20.4.09 +31.1.2015 moje cácorky.. Casper,teddy,odložený v čekárně veteriny..8.8.2010 u nás..zjevil se jako malý,krásný duch..:-)narození asi konec února 2010..+18.01.2015 rakovina Matylda, burunduk páskovaný, jaro 2008 Muffin,burunduk páskovaný.. 03.04.2009..+1.5.214 a milovaná Leontýnka, amer.kokršpanělka, 10.10.1997, + 1.12.2010 :-( moc mi chybíš.. |
    georgina - 3.11.2013 19:14Ferdíčku, ty sis teda užil léto..snad ti to prospělo a zdravíčko se ti lepší :-) moc na vás myslím.. fotečky jsou úžasné..je vidět jak vám to na chalupě svědčí :-)
| Kateřina (48) - Praha 6 - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Fidorka vykastrovaná samička,strakaté barvy,kříženého beránka.Přinesla jsem si jí 6.12.2006 Ťapka vykastrovaný sameček barvy modré beránek.Přinesla jsem si ho 12.1.2008 jako ročního.Ťapulinka onemocněl a svůj boj s nemocí 17.12.2016 prohrál.Moc mi chybíš,lásečko moje :( |
    Monela - 3.11.2013 13:23Ferdík je ale zlatíčko,příští rok si určitě zahrádku zase užije :)
| Saša (71) - Praha 10 - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Aninka Fanynka: od 14.8.2011 (*14.11.2010); † 31.3.2021 5:10 Šušánek: od 10.3.2012 (*10.6.2006); †2.9.2018 2:35 Jonáš: od 7.3.2014 (*14.1.2014); †31.1.2015 ca 17 hod. Matýsek: od 17.10.2009 (*17.4.2009); †21.7.2013 16:15 (ledvinové kameny) Kačenka: od 23.8.2005 (*8.6.2005); †13.6.2013 16:30 (po operaci) Kulíšek: od 30.9.2005 (*12.8.2005); †16.11.2010 (nádory) Bobeš: od 19.8.1994; †12.8.2005 |
    KaK - 3.11.2013 10:01Drobeček Ferdík se v té zeleni úplně ztrácí, musel být v sedmém nebi, vypadá moc spokojeně :o)
| Jarka - Praha 5 - Lužiny - Alba Zaregistrovaná od nepaměti. administrátor
králíček Lukášek II *2.4.2011, přin.30.5.2011 přesně v den nedožitých 10 Matýskových narozenin.
Za Duhovým mostem:-´´´´´((((( 5. Matýsek *30.5.2001, přin.18.8.2001 - †8.12.2010 navždy odešel dva měsíce po operaci ledviny:´( Chybí mi strašně moc:´((( 1. Petříček černý, střední plemeno.Věk 6 let:´( 2. Petříček hermelínek.Věk 5,5 let :´( 3. Nelinka hermelínek byla u nás necelých 14 dní:´( 4. Lukášek siamský s PP. *24.11.1998 - †29.4.2001:´( |
Jarka - 3.11.2013 09:09Ten Ferdíček se ale má, že má takové zelené království:)
| Simona - Alba Zaregistrovaná skoro 15 let. • králinda - nepravá holanďanka Ferina. Přinesena 22.12.2011 (dříve Ferda, ale dne 4.9 2012 MVDr. Valeš zjistil, že to kluk není) :)) † 9/2019 (na dlouhodobem hlidani) :( Budes mi strasne moc chybet, Ferinko! ❤
• kočky Micka a Kubíček • Německý ovčák Jack
+ křeček Bublinka, přinesena říjen 2010. Dne 15.10 2012 odešla za duhový most. (nádor na děloze) :( + morče Betty, přinesena srpen 2011, + 2016 |
    Simi3 - 2.11.2013 23:25Ferdík vypadá na té zahrádce moc spokojeně :) Určitě si někdy zvykne i bez vodítka. Také držíme palce
| Lída (48) - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Debinka - durynský beránek přineseniny: Velikonoce 2010 † 6. 3. 2016 Jsi moje holčička navždy...
Jack - durynský strakáč, beránek přineseniny: 11.2.2011 † 23. 3. 2017 Můj fešák odešel za Debinkou...navždy spolu
Maxík - modrý strakáč, beránek přineseniny: 16.12.2012 z útulku v Měcholupech † 28. 4. 2018 Moje sluníčko a nejhodnější ušáček na světě odešel za Debinkou a Jackem. Teď už si zase hopsají všichni spolu... |
    Debinka - 2.11.2013 21:54To je super, že si Ferdík užíval zahrádku. Myslím, že Ferdík nemusí být ochočený, protože on si brouček ochočí paničku :). Moc se mi líbí ta jeho barvička kožíšku, krásnej kluk.
| Pavlína (58) - Zruč n.S. - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Bobíšek - zakrslý beránek modrý, nar. 9.6.2006, rok bojoval s Pasteurelózou, 16.7.2009 prohrál Jůlinka - zakrslý beránek - kříženec, přinesena ve věku cca 4 měsíců 7.8.2009 (narozeniny stanoveny na 15.4.) Jak je to u Jůlinky s tou zakrslostí nevím, ale váží 3,4 kg :-), †4.1.2018 |
    pavlusa - 2.11.2013 20:54Koukám Ferdíku, že jsi vynikající zahradník, máš o všem přehled a nic ti neunikne. Máš pravdu, ty svoje lidičky si drž na vodítku, mohli by se ti zatoulat. Moc ti to v té zeleni sluší♥
| Eva - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Jáchym, samec (kastrace 14.6.2012), zakrslý beránek, datum narození 25.10.2009 Encefalka zjištěna cca 12/2011 |
    Efi - 2.11.2013 19:41jako když vidím Jáchyma co neutrhnu a nedám pod čumák to nesní :) Ferdíčkovi to na zahrádce očividně svědčilo :) tak jen tak dále a nakonec to dopadne tak, že Ferdík bude vodit po zahrádce vás :) Moc ho pozdravujeme
| Jana (41) - Brno - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Jaroušek - červen 2006 - 23.12. 2013 Nejvyšší vládce vesmíru a přilehlých galaxií; nejněžnější mazlík, nejsvéhlavější čertík a nejúžasnější králičí kamarád, jakého jsem si mohla přát. Milovala lidi a lidé zas ji. Nikdy nezapomeneme...
Jaroušek - 3.5. 2011 - 19.3. 2018 Kulíšku, byls nejúžasnější. Nejde popsat, jak moc mi chybíš...
Jaroušek - *16.3. 2017, přinesen 5.4. 2018 Mrumru, hruhru. Jo a dej sem klacík. leprechaunek @ email.cz |
    leprechaunek - 2.11.2013 18:41Juju, taky vždycky na zahradě máme moc práce. Všechno ochutnat, všude vlézt a dobytá území si řádně označit :)) Ušadla na zahradě, to je prostě nádhera... :))) Držím palečky, ať si zvykne a může tam brzy pořádně řádit :))
| Michaela (44) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Bobinka-měla skoro 3 roky, bohužel prohrála boj s abscesem †15.9.2010. Píďa-2.1.2010 - †5.11.2012, jedinečný ušák, naše nejvěrnější Pinďa-15.8.2010 - †15.11.2012, hlava rodiny s náležitým respektem, velmi klidná povaha jejich 2 holčičky nar. 9.3. 2011: Míša-mazlivka-bázlivý, tichý tvoreček †27.10.2013 Dupka-zlobítko-turbo střela, pěkný šibal †13.5.2016 Píďas- †25.8.2019 - velký mazel a průzkumník, sladké šídlo "Nalezenec" nar.zač.2016 - neskutecné šídlo a zároven luxusní spáč :-) |
    pidinka - 2.11.2013 14:47No ma toho bobek nad hlavu,jde vidět,ze neví kam dřív skočit. :-) nicméně mu to v přírodě mooc svědci. :-) | |  jahodové listí mám moc rád, ale jen když mi ho utrhnou a dají až pod nosík |  nejsem tady, mám moc práce všechno obradičkovat |  tady jsem také ještě nebyl... | 
|  hmmm, nic moc zajímavého :) |  tohle je jen moje travička! :) |  nestíhám bradičkovat, samé nové vůně | 
| 
|  nejradši bych se podíval i za plot | 
|  no řeknu vám, že takový malý králíček má na chalupě plné pacičky a čumáček práce! :) |
|