frisanekelinka, uživatelka má dalších 9 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (12)


Bobíšek- naše štěstí, které s námi mohlo strávit jen pár dní :-(

Hodnocení 5 / 5 (22 hlasů)
Je tomu skoro tři týdny, co jsme Tě přivezli. Byl jsi takové malé králíčatko, akorát do ruky, bylo Ti, dle původní majitelky, jenom 5 týdnů. Hned jsme si Tě zamilovali, Tvoje mazlivá a zvědavá povaha byla úžasná, pohledu Tvých chytrých očiček se nedalo odolat. Byl jsi prostě náš miláček, dali jsme Ti jméno Bobeš, ale vlastně jsi byl pro nás pořád jen Bobíšek, Bobešátko.. Brzy ses naučil přiběhnout na zavolání a dělání loužiček a bobečků do záchůdku pro tebe bylo samozřejmostí.. Nikdy nezapomenu na to, jak jsi za mnou běhal, panáčkoval a chtěl se mazlit.. Když jsem seděla, klidně jsi mi vyskočil do klína a spokojeně mi olizoval ruku. Společně jsme překonali kokcidózu a bylo zase krásně a ty jsi zase spokojeně dováděl a občas i trochu zlobil. Ale vždycky jsi brzo pochopil, že něco nesmíš a šel sis hrát někam jinam. Občas jsi sice zakázané zkoušel, ale vždycky ses nejdřív na mě podíval, co já na to :-)

Pak jsme ale udělali hroznou chybu a vzali jsme Tě s sebou na víkend. Cesta byla dlouhá, moc ses bál, ale vyskočil sis ke mě na klín a tam jsi ležel. Cítil ses tam v bezpečí. Několikrát jsme zastavili, aby ses mohl proběhnou alespoň po zadní sedačce, kde jsme spolu seděli. Ty ses trochu napapal a napil a cesta pokračovala. Nezapomenu na to, jak jsi mi na konci projevil naprostou důvěru a spokojeně si lehnul na bok, přitulil se k mé ruce a lízal mi prsty. Večer a celý druhý den jsi zvědavě zkoumal nové protředí a vyžadoval mazlení po nových lidech. Všechny sis získal. Najednou se Ti večer udělalo zle, jen jsou ležel a měl křeče.. Jeli jsme k panu veterináři na pohotovost.. A nestihli jsme to.. Celou dobu jsem Tě hladila, umřel jsi mi v košíčku na klíně.. Moc mě to mrzí a nikdy si neodpustím, že jsme Tě brali na tu dlouhou cestu s sebou. Byl to pro Tebe moc velký stres, druhý den jsi neudělal žádné bobečky a asi ses ani nevyčůral, zjistili jsme to příliž pozdě.. Promiň mi to, miláčku, možná bys, nebýt naší chyby, mohl žít a dál spokojeně hopkat a dovádět.

Doufám, že se máš Bobíšku v králičím nebíčku krásně a odpustíš nám to. S láskou na Tebe vzpomínáme a děkujeme za těch 15 dní, které s námi mohl strávit. Věřím, že i pro Tebe těchto pár dní bylo tak krásných a šťastných jako pro nás. Byl jsi prostě náš Bobíšek, naše malé štěstíčko..

První den v novém domově :-)

"Jééé, hračka."

"Proč jsi tam dala ten polštář? Já se chci jenom podívat :-) "


Moje malé králičí miminko :-)


První procházka s vodítkem :-)

Bobešátko akorát do dlaně :-)

"Pro dobrůtku udělám všecno, to nevadí, že občas spadnu z domečku" :-)

"Mňam, chleba."

Bobíškovo království- nejoblíbenějším místečkem jednoznačne střecha domečku :-)

Promiň miláčku.. Budeš mi chybět.. :´-(
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty