frisanekelinka, uživatelka má dalších 9 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (20)


Jůlinka

Hodnocení 5 / 5 (22 hlasů)
Jelikož nám moc chyběl Bobíšek, tak jsme hledali nějakého nového králíčka, aby tady bylo opět veseleji.
Úplně náhodou jsem tě objevila v inzerátu, který zrovna objevil ve stejnou dobu, co jsem začala hledat. Asi to byl nějaký osud. Moc ses mi líbila (tedy v té době jsem z inzerátu pochopila, že seš chlapeček) a domluvila jsem se s tvou původní majitelkou, že se na tebe přijedem podívat a možná si Tě odvezeme. Tedy jeli jsme s tím, že si vybereme nějakého chlapečka, když to nebudeš ty, tak někdo z tvých sourozenců. Když jsme ale přijeli, paní mi tě podala do ruky a bylo vše jasné. Když jsme zjistili, že jsi holčička( asi 2 mesíční), neměli jsme tu sílu tě odložit a vzít si tvého brášku. Dozvěděli jsme se, že Ti zatím říkají Jůlinka a už Ti to zůstalo :-)
Tak jsi tedy odjela s námi domů a jsme rádi, že tě máme, i když zatím pěkně zlobíš a bobkuješ a loužičkuješ úplně všude :-) Ale jinak jsi neskutečný mazlík, ráda se chováš, mazlíš, ale i běháš a zkoumáš všechno okolo sebe, zejména všechny škvíry, které se před tebou naivně snažím zakrýt. Žádná překážka pro tebe není dostatečná :-)

Malinká Jůlinka ještě s maminkou Fanynkou , tatínkem Borůvkou a sourozenci.

"To jsem ale veliká."

"Jedno ouško držím pořád nahoře, nechápu, čemu se smějete, já je prostě dolů nechci."

"No dobře, tak na chvilku, ať mě můžeš vyfotit, aby bylo vidět, že jsem opravdu beránek""Jsem z toho hlazení nějaká zmožená."

Králičí teror, aneb Jůlinka se rozhodla mi vypít čaj :-D
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty