frisanekelinka, uživatelka má dalších 9 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (6)


Králíkárna s novým záchůdkem a jesličkami

Hodnocení 5 / 5 (19 hlasů)
Tak tohle je Julči bydleníčko, které udělal přítel. Králíkárna je velká 100*50 cm a je patrová. Zatím je Jůlinka malá, takže jí v pohodě stačí jen horní patro a poklop otvírám, když jí mám puštěnou venku. Počítám s tím, že časem doděláme i spodní část zavírací, aby měla víc místa, když bude muset být zavřená. Ráda bych jí v budoucnosti nechala volnou celou chodbu, ale jelikož nemáme moc velké prostorové možnosti, všecno se pozná časem. Každopádně když jsem doma, snažím se jí co nejčastěji pouštět.
Včera přítel dodělal Jůlince nový záchůdek přesně na míru (rozměr 50*26 cm) a taky nové dřevěné jesličky. Překvapilo mě, že na něj začala hned ochotně chodit, před tím jsme s tím docela bojovali, loužičky po králíkárně jsem vytírala několikrát denně, asi jí vasil malinkatý záchůdek v podobě misky. Teď nebyla ani loužička mimo a většina bobečků taky v záchodě, tak mám radost.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty