Audyo přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Čumáček

Hodnocení 4,5 / 5 (8 hlasů)
Ve zkutečnosti je to sestřin králíček, kterého dostala od strýce a bydlel na dvoře v kotci. Ale postupem času o něj sestra přestala mít zájem a starala se o něj mamka (krmení,čištění kotce), ale mě ho bylo líto, jak je tam pořád sám. Hlavně v zimě, když mrzlo a v létě, když byla vedra, jsem se mamku snažila přemluvit, abych si ho mohla vzít domů, ale marně.
Letos v létě roku 2015 jsem se rozhodla, že to vezmu do svých rukou a nebudu poslouchat druhé (jak všechna má rozhodnutí vyvrací atd.) a pořídila jsem klec a všechno okolo toho a na stará kolena králíčkova jsem ho přestěhovala do domu.
Když byl na dvoře a starala se o něj mamka, tak byl nevrlý, poté jsem se o něj začala starat já, ale ke mě byl milejší a nyní, když ho mám doma, tak je z něj mazílek :D.
Jsem přesvědčena, že bude žít ještě dlouhá léta, navzdory jeho dědečkovkému věku, protože když ho vidím, jak vesele poskakuje, jako mladý králíček a pokaždé, když se blížím k jeho kleci, tak přiběhne a už se dívá, co dobrého jsem mu přinesla, tak jiné mínění snad ani není možné ;). Zkrátka a dobře jsem ze zapšklého dědouška udělala milého mazlíka ;) :D.
Jsem nesmírně šťastná, že jsem se nenechala odradit řečmi ostatních, a že jsem to dotáhla dokonce. A už vidím, jak mi to Čumáček vrací :).

Můj nový domeček

Takto si upravuji hoblinky :D

Co to tam je? :)

Vedle domečku lepší jak uvnitř... ;)

Odpočívám ;)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty