Tygrinka, uživatelka má další 4 alba« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (2)


Takhle si Bedříšek upravuje bydlení...

Hodnocení 5 / 5 (5 hlasů)
Prosinec 2015
Velmi rychle jsem vzdala mít králíka ve vymydlené kleci. Klec je jeho, tak mu ji nechávám tak, jak si ji upraví sám. Zcela mu ji vyklízím cca 2x-3x týdně (wc samozřejmě dle potřeby). Nějaké koberečky a jiné podklady jsem musela vyloučit, protože stejně všechno přehrabal a rozházel anebo rozkousal. Díky podkladu, který si tam ušák zařídí, není zcela a stále pouze na tvrdém plastu. Má tam staré bavlněné kalhoty a to šedohnědé je lněný kobereček, který může beztrestně ohrabávat, okusovat a žrát, což dělá velmi rád. V rozích mívá směsku sena a asanu, tj. relativně měkký podklad zejména pro jeho zadní tlapky. Čerstvě nastlaný záchod je totiž ideální k hrabání, suchý asan tak krásně lítá ven, takže mě tím radostně oblaží, jen mu ho tam dám :o) Když jsem mu dávala asan do rohů sama, tak ho samozřejmě odhrabal.

V noci šel z výběhu do čisté vymyté klece a ráno vidím milou kuličku...

A takhle si klec upravil podle svého vkusu :o) (V pozadí je jeho výběh, nyní vymytý a schnoucí před dalším ušatým náletem)

A ještě letecký pohled na králičí pořádek :o)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty