Akras, uživatelka má dalších 12 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (2)


Treperenda - jedna z miliard

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Více než 150 miliard zvířat na celém světě je každý rok zabito masným, mlékárenským a drůbežářským průmyslem. Toto číslo nezahrnuje miliony zvířat zabitých při pokusech v laboratořích.

Mezi oběti masného průmyslu a laboratoří patří i králík. Miliony bezejmenných králiků nikdy nedostanou šanci ukázat jak inteligentní, společenská a láskyplná stvoření jsou (doba výkrmu od narození do doby jatečného zpracování je 78 – 82 dní). Jeden jediný český provoz masného průmyslu, ročně „vyprodukuje“ cca 160tis králiků 

Králičí samička Treperenda měla ve svém životě velké štěstí. Její a má životní cesta se setkala, stala se mou společnicí.

Jsem přesvědčena, že pokud by jste jen jeden jediný den strávili ve společnosti Treperendy nebo jiného zachráněného zvířátka (prasátko Arnošt či Siddhartha, kravka Čerňule na jejíž záchraně se aktuálně pracuje, kozičky March, Líza a Maggie nebo stovky zachráněných slepiček) zjistili by jste, že jsou to naprosto úžasná stvoření, která jsou zde na zemi s námi ne pro nás. Mají stejnou touhu po životě jako já nebo Vy, mají své radosti i své strachy, bolest je pro ně stejná jak bolest pro kohokoli z nás.

Prosím zvolte si cestu lásky, sounáležitosti a soucitu. Přestaňte být součástí vražedného soukolí. Každý jeden z nás má možnost tuto vražednou mašinérii zpomalit a zastavit. Ti, kteří našim jménem vraždí nevinné bytosti, chtějí jen naše peníze, pokud nebudeme kupovat jejich produkty nebudou mít důvod vraždit. Jde jen o naše peníze, o nic jiného.
V dnešní době je nabídka rostlinné stravy více než bohatá, produktů s logem králíčka (netestovaná drogerie, kosmetika, parfumerie) na trhu stále přibývá.
Je čas dívat se srdcem a přestat se vymlouvat.

Úžasné, cenově dostupné recepty veganské kuchyně
http://chudyvegosaurus.blogspot.cz/

Přehledné info, kde nakoupit výrobky netestované na zvířatech
http://pokusynazviratech.cz/obeti-krasy/kde-nakoupit-vyrobky-netestovane-na-zviratech.htm

Zdroj informací:
http://www.veganstore.cz/clanek-Pocitadlo-clovekem-usmrcenych-zvirat
http://www.rabbit.cz/spolecnost/zivocisna-vyroba


Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty