Akras, uživatelka má dalších 12 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Treperenda - jak jde čas červen 2016 - po kastraci

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
Treperenda zvládla kastraci na jedničku. Kastraci jsem volila čistě z preventivních důvodů (rozsáhlé studie prokázaly že až u 80% samic se do stáří 5 let vyvine rakovina dělohy. Vykastrované samice žijí delší a spokojenější život než žijí její nevykastrované sestry), nakonec se kastrace ukázala i jako velmi vhodná pro pouřlivé prožívání jara :-) Treperenda měla tendence značkovat jako králičí kluci, neustále doma pobíhala nervozní tak, že se nebyla schopná v klidu ani najíst, mohutné hrabání bylo již jen třešinkou na dortu :-))
Kastrace samotná proběhla naprosto bez problémů. Ale podávání léků to byl boj, než jsem odhalila ty správné chvaty a hmaty odnesla jsem to řádnými škrábanci po celém těle, dvěmi potrhanými tričky a pár kousanci :-) ale i to jsme zvládli. Treperenda se po kastraci úžasně zklidnila a chodí se mazlit ještě více než před kastrací.

když vás nakopnou takovéhle tlapky, tak jen s jedním škrábancem neodejdete :-)


občas její přítomnost prozradí jen ušiska


asistence u tvoření v kuchyni :-)

ani koupelna ani wc nesmí býti neprozkoumány

takto často trávíme večery :-)

Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty