Annie121, uživatelka má dalších 5 alb« předchozí | následujíci »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Timinka - dospělá slečna

Hodnocení 5 / 5 (6 hlasů)
Po dlouhé době jsem se rozhodla zase jednou přidat nějaké fotky naší Timinky. Od doby, kdy byly pořízeny naposledy přidané fotky už uplynula dlouhá doba a spousta se toho změnila. Timince je dneska něco málo přes 4,5 roku a je to ten největší miláček rodiny.

Po překonání puberty se ušanda úžasným způsobem zklidnila. Miluje společnost, takže mě a i všechny ostatní členy rodiny po bytě nadšeně doprovází. Kšírky se u nás nějak neujaly, respektive jsme asi prošvihli dobu, kdy byla schopná se na ně naučit, ale jelikož bydlíme v rodinném domě se zahradou, můžeme si dovolit chodit s ušatou ven na volno.

Má své dva nejlepší kamarády, kterým je absolutně oddaná. Jedním z nich je plyšová opice, která si vysloužila výsadní postavení Timinčina milence. Druhým kámošem je balon, který Timinka miluje. Jakmile jí ráno pustím z klece, první co dělá, je, že hledá a okamžitě začíná koulet balon.

Další novinkou je rekonstrukce mého pokoje, což mi umožnilo udělat "protikráličí" opatření. Za třičtvrtě roku mi už sice zvládla ohryzat na pár místech lišty, ale jinak se protikráličí opatření podařilo. Díky tomu můžu občas Timinku nechávat běhat i v noci. Problém je, že si je vědoma toho, že na ní nikdo přímo nedohlíží. Ráno vždy najdu jako překvapení na zemi minové pole z bobků a občas i nějakou tu loužičku. Jinak je ale Timinka ohledně "záchůdkových" záležitostí poslušná. Přes den sice občas ztratí nějakou tu kuličku, ale 90% jich dělá do záchůdku.

Občas vyvádí lumpárny, ale většina z nich většinou pobaví celou rodinu. Je to náš miláček a i když mi roznáší podestýlku a seno po celém pokoji a dělá další nepořádky, s radostí po ní vše uklízím, protože za tu radost, co nám to zvířátko přináší to zkrátka stojí! :)

naše modelka

kukuč

sledujeme Mistrovství světa v hokeji

Vánoční portrét :D

balíme Vánoční dárky

Timinka rozbaluje balíčky, co našla pod stromečkem

Timinčini kamarádi

svačinka

trocha odpočinku neškodí

Najdi králíka :)

venčení
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty