Simi3, uživatelka má dalších 28 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (2)


Nalezenec

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
Dne 3.7 jsem cestou domů viděla cosi, co vypadá jako zajíc. A to bych nebyla já, abych se nešla podívat blíž. :) Byla skoro půlnoc a byla tma... když jsem ale přišla blíž, nezdálo se mi, že by to byl zajíc. Uši malé, ochočený, jen byl hodně vystrašený... takže jsem se rozhodla ho odchytit, poskytnout mu azyl u mě doma a následující den hledat majitele. Naštěstí jsem doma sama a pes je taky pryč, takže má králíček absolutní klid... (to je jinak ten hlavní důvod proč nemůžu mít u sebe Ferinku) Byl to boj králíčka odchytit, pořád zdrhal... běhával k hlavní silnici, a tak jsem se ho snažila předběhnout a "navigovat" pryč od silnice... Svítila jsem baterkou v telefonu a nakonec se mi ho podařilo chytit. Pěkně teda šokem zaječel, ale podařilo se. Poté se nechal v náručí odnést domů. Zjistila jsem, že je to kluk.
Králíčka jsem dala na psího detektiva, vyvěsila letáčky v okolí nálezu... zrušila jsem kvůli králíčkovi brigádu a jela nakoupit zeleninu, granule, seno a misku.
Bohužel mám jen přepravku pro kočky, takže přes noc bude tam. Přes den se budu snažit zůstávat s ním doma, aby mohl co nejdéle být puštěný na volno. Počkám pár dní a když se ještě nenajde majitel, budu muset pořídit ohrádku.
Bohužel ještě vůbec nebobkoval, což jsem přikláněla ke stresu. Jinak je aktivní, bříško má měkké, může ho mít ale ucpané třeba. Koupila jsem mu Sab Simplex a když se nezlepší, zítra dopoledne mažeme k MVDr. Valešovi.
No strašně moc doufám, že se co nejdříve najde jeho majitel. :(


Aktualizace: Králíček už začal bobkovat! :) A to zrovna, když jsem už připravila přepravku, abych s ním jela na veterinu. No chytrý králík! :))je moc nádherný


hlavně všechno prozkoumat :)


i hlazení je prý super :)

první ulehnutí :)

občerstvení připraveno

vypadá spokojeně

a první papání


První bobky! :) Je to šikulka! :)

:)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty