Dreams, uživatelka má dalších 8 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Podzim 2020

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Rok po operaci..
Čas opravdu rychle letí, člověk by ani neřekl, že už je to rok zpátky, co jsme si prožívali společně Kulíškovo zdravotní problémy..
O to šťastnější je nynější ohlédnutí, za tímto obdobím. Kulíšek je veselý, mnohem více mazlivý a zvědavý králíček. Bála jsem se, aby na lidi nezanevřel, ale opak je pravdou. Je mnohem více kontaktní :-)
S končícím podzimem a nastupující zimou opět přidáváme nějaké ty fotky :-) Jak můžete sami vidět, všechny chloupky mi parádně narostly zpátky a opět je ze mně chundelatý Kulíšek, jako dřív. Ale to hlavní, (ťuk, ťuk) očičko je zahojené, žádný hnis tam není, za což jsme všichni hrozně vděční :-)
Doufám, že pomůžeme někomu, kdo se dostane do stejné situace, v jaké jsme byli před rokem my.. a ukážeme mu, jakou dlouho cestu jsem ušel. Ale moc a moc doufáme, že nikdo nic takového nebude muset řešit a všichni vaši ušáci jsou zdravý a šťastní - stejně jako já! :-)Díky mým chundelatým uším často paničce připomínám malého rysa :)

Podzimní fotka i s lupínky v pozadí :)

Přemýšlím, co asi vyvedu..

Odpočívám, tentokrát vevnitř.

Tady mám odpočinkový čas na zahradě.

Venku musím být samozřejmě pořád ve střehu a kontrolovat, co se kde děje.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty