Gizmo, uživatel má další 4 alba« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Princezna, Bořek a čertice

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Album králíčků z větší nebo menší části v mojí péčí. Princezna je čistě moje samička, Bořík je holaňďánek mojí slečny a čertice je králíček kterého jsme zachránili od vypuštění do volné přírody a momentálně je vPlzni na privátu u mojí slečny a jejích spolubydlících - na léto ale budou všichni spolu :-)

Bořek Výstavní póza - květen 2006

Panička mi udělala obojek abych byl fešák :-)

Rád se proběhnu po trávě a noruju u stromků, ale vždy jen u svých páníčků - nikam neutíkám

Občas si hraju na svatouška - copak JÁ bych mohl někdy zlobit ???

Televize je nuda - lehnu si za křeslo a zřídím si tu "radarové pracoviště"

Dokud mi neudělali v kleci patro musel jsem ho.ooodně natahovat ouška (přeci nebudu vstávat =:-) ).

Veknu je to táááák zajímavé takovejch pachů a vůbec - páníčkovi takhle koukám z fotky v práci přes rameno jestli to dělá správně (stejně bych ty počítače zvládnul líp - pár kousnutí a bylo by po problémech =:x )

Jaro je tady aneb jak wám dupou králíci :-)

To mám ale sametové bříško co???

Princezna Myška I. - ňuňáček který k nám dorazil pár dní před touhle fotkou - teď má lehce nad 2 kila (paní chovatelka říkala maximálně 1,5 ale to tolik neva :-) )

Budu hrát, že jsem uhynula a schválně jestli si toho někdo všimne (umím zahrát báječnou směsku infarktu a sady broků do boku)

Já jsem Čertice jinak EL Diablo - jsem hodně ostrá a do klece mi nikdo opakuji NIKDO nebude šahat!!! Ale pokud mě chcete ňuňat tak to se rozplacnu a držim :-)

Jen si foť, ale přistupuj ke mě opatrně a s respektem jsem rarach. (1. týden po záchraně 2x prokouslý prst 3 hlubší škrábance - minulí majitelé mě asi neměli rádi a teď jsem moc nejistá - ale koho vezmu do party ... ten to má dobrý)

Já tu nejsem - to je optickej klam =;x
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty