Oldřiška, uživatelka má dalších 39 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (5)


Přenosný skládací zahradní výběh

Hodnocení 5 / 5 (20 hlasů)
Léto se nám blíží a jistě budete brát s sebou králíky na prázdniny na chaty a chalupy. V takovém případě není od věci králíčkovi pořídit výběh, pokud ho nemůžete nechat volně pobíhat po zahradě. Ukázka, že vyrobit takový výběh není zas tak těžké a důkaz králičí radosti...Výběh je složen z jednotlivých dílů - 4 boční stěny 170 x 70cm a 2 vrchní o něco větší (doporučuji dělat až po zhotovení bočních díllů, jejich sestavení a přeměření, aby vrchní kryt dobře pasoval).

Sestavený výběh, boční stěny jsou spojeny dvěma dráty v každém rohu. Výběh se dá zvětšit napojením horních dílů. Kryt chrání králíka před kočičím nájezdem. Výběh je snadno přesunutelný a složený se dá uskladnit pod střechu, což prodlouží jeho životnost.

Detail spojení bočních stěn. Doporučuji tento ohebný drát (na elektriku), drží a přitom se snadno rozdělává a dá opakovaně použít.

Detail dolního spoje s provizorním drátem

Důkaz, že králík neuteče...

Praktická ukázka. Nezapomeňte na dostatečné zastínění. Výběh při přesunech není nutné rozkládat, konstrukce vcelku drží tvar.

Ňami, ňami travičku

To je můj domeček!

Klec vlastní výroby na přenocování

Jdu spát, tak ahoj zase někdy příště!
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty