Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Leoš N. (47) - Řáholec-Vysočina - Alba Zaregistrován přes 15 let. Chip a Fífa ušouni fífata darovány pes Alex kočka Míca Chip 17.11.2013 náhle a rychle odešel..moc nám chybíš:((( Fífa 17.11.2014 odešla navždy za Chipem.. je tu prázdno:((( |
    Leo - 8.4.2010 09:22krásná fešanda:)
| Inka (63) - Praha - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Beya z HK,teddy,bílá s marburskou,nar.20.4.09 +11.2.2017 Biggy z HK,teddy,modro bílá část.holanská kresba,nar.20.4.09 +31.1.2015 moje cácorky.. Casper,teddy,odložený v čekárně veteriny..8.8.2010 u nás..zjevil se jako malý,krásný duch..:-)narození asi konec února 2010..+18.01.2015 rakovina Matylda, burunduk páskovaný, jaro 2008 Muffin,burunduk páskovaný.. 03.04.2009..+1.5.214 a milovaná Leontýnka, amer.kokršpanělka, 10.10.1997, + 1.12.2010 :-( moc mi chybíš.. |
    georgina - 9.2.2009 16:09Teda polebedit si holka umí .. jen co je pravda.. | | 
|  přesně tak jsem se vyvalila na balkoně,když jsem přijela domů z prázdnin. |  A tady už odpočívám a koukám se s pánečky na televizi |  Tak jsem seděla na balkoně v krabici,kterou mi přinesla panička z práce.Než jsem ji začala škubat.CHA CHA CHA!!!! |
|