Ajenka, uživatelka má dalších 9 alb« předchozí | následujíci »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


Black & White Už jsme velcí chlapi!!!

Hodnocení 5 / 5 (6 hlasů)
Zdravíme všechny ušákovy!!!

Protože se na nás panička naprosto vykašlala a neustále tvrdí, že má moc práce a proto žádné albíčko nebude, vzali jsme s bráškou vše do svých pacek!!! Jen si to představte Už před dvěma měsíci jsme měli rok a na posledních fotkách jsme ještě jako malí prcci... Ta ostuda!

Takže si dejte packu přes packu (zájemci mohou péct i kuře), pánikům pusťte něco v té hrací bedýnce, co na ní futr koukají (samozřejmě tím nemyslíme počítač, ten budeme potřebovat, to je každému králíkovi jasné, jen bacha ať to ti vaši lidičci blbě nepochopí a neotravují vás), dejte si po mrkvičce a zírejte, jak jsme vyrostli do krásy... :-)

Black & White

Naše pravidelné menu... Jak je vidět, velkou část jsme už zblajzli! Bráchu to zmohlo tak, že usnul, ale já jsem zjistil, že jsem špinavý! Hrůza - takže honem vyčistit :-)

Sakva, sakva, na tom stole ještě něco zbylo... kudy bych se k tomu dostal?! Brácho nespi a přemýšlej taky!!!

Hmm, výprava na stůl se nepovedla :-( (pozn. paničky - Naštěstí!) Třeba nás něco napadne ve snu...

Já se s ním bavit nebudu!!! Zase mi všechno sežral! A fotit se taky nechci!!!

Mycí maratón - Ten brácha je fakt prdlej! Nevím, co pořád má... prý, kdo se nemyje stokrát denně je fujtajblík! Docela pruda...

No jo, no, dyť já nejsem špindíra! Se taky občas myju - koukejte!

Ať si brácha tvrdí, co chce - jsem čistotný - důkaz č. 2.

I zdaní pacičky! A že je mám krásně douhé? :-)

Jen mě obdivujte - ta stavba těla, ty vlasy, ten pohled ... Jsem prostě dokonalý! (pozn. Black - No, bráška je trošku narcisek! Taková moje modelka. Ale stejně ho mám rád.)

To barevné na čem se tak dobře leží, nám přinesl Ježíšek (pozn. Black - to si myslí panička, ale my víme, že jsme to dostali od paničky z Moravy :-), ale pst, když ještě věří na Ježíška....). Úžasně se na tom spinká. A pelíšek je pod celým stolem!

Ty jo, bárcho, nemusíš hned dělat pózy jen co vytáhnou foťák! Seš fakt hroznej!

Tak se na mě nezlob! Já se k tobě přitulím, jó? (pozn. White - Myslíte, že mám správně natočenou hlavu? Mám trošku strach, že mi to takhle přidává kila :-( )

Hmmm, čerstvá travička, to je bašta!

Tak se mějte hezky a zase někdy! Brácho nežer zase a pojď se rozloučit!

Jo, jo, čusík! Ale ta travička je fakt super :-)))
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty