Trisia, uživatelka má dalších 25 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


Ardinčin byt 1 + 2 WC

Hodnocení 5 / 5 (13 hlasů)
Většina králíků má byt 1+WC. Jenom naše princezna Ardilla musí mít nějaké extrabuřty. Pohleďte zde:
Ardinka se nějak nemohla srovnat s používáním záchůdku a chodila "jednat" do druhého koutku, kde měla uloženo seno. Takže současně to seno baštila a hnojila. (Jesličky jsem zavrhla, když jsem viděla, jak Ardinka do nich skočí a riskuje, že se tam zahákne tlapkou.)
Přesunula jsem tedy záchůdek do jiného koutku klece a opět řešila problém, kam se senem. Jesličky ne, miska - do tý Ardinka hned skočila a převrátila ji. Chtělo by to něco, co se dá přivázat k mříži klece. Zamyslela jsem se... HA, MÁM TO! Když Její Milost si mohla používat jídelnu jako WC, proč by to nemohlo být i naopak - WC jako jídelna? Umístila jsem do klece druhý záchudek (přidrátovala jej k mříži) a ten použila jako nádobu na seno. Její Výsost se tam hned rozvalila a začala se ládovat. První den používala oba záchůdky k oběma účelům, teď už, zdá se, rozdělila jejich úlohy tak, jak bylo plánováno - jeden je toaletní, druhý krmící.
Uff, to se mi ulevilo! Obávala jsem se, že ušanda zjistí, že klec má 4 koutky, a bude vykonávat potřebu do jednoho z těch zbylých očekávajíc, že i tam umístím záchod a ona bude nakonec mít 1+4 WC.

Tak takhle to nešlo. Záchůdek s hoblinama nedotčen, zato seno bylo dokonale prohnojeno.

Vlevo toaleta, vpravo jídelna.

A když se jeden pořádně natáhne, může z jídelny i zdrhnout ven.

Její Milost u královské tabule.

Další část Ardí rezidence

"Blesky fotoaparátů fakt nemám ráda!"

"Raděj se před nima schovám."

Ardí "parkoviště" - bezpečnostní opatření proti počůrané posteli. Hádejte, kolik fleků je na parkovišti a kolik na mé posteli...
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty