od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Leden v roce 2016
 • Zobrazuji 11 zaznamu.
 • 1.1.2016 23:18ewyk
  zuzti podla mna chlapec, ale na 100% to neni. pozri sem http://www.cincila.estranky.sk/img/mid/38/rozlisenie-pohlavia1.jpg
  2.1.2016 14:45zuzti
  Děkuji, já mám stejný pocit... měli jsme za to, že máme činčilku a po půl roce jsme ji obrátili břškem nahoru a něco nám nesedí :-)
  2.1.2016 22:22ewyk
  zuzti :D nebude treba zmeniť meno?
  3.1.2016 08:08zuzti
  a zajeté oslovování po půl rocem typu "ty seš moje krásná holčička, kdo byl hodná holčička?" :-) no tak se Samanthy bude Samuel, však se nic neděje :-)
  4.1.2016 18:06ewyk
  :D :D chudák malý, bude v tom mať zmätok.
  7.1.2016 20:52All
  Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost s kombinací králíček a činčila? Máme roční králičí holčičku a přemýšlím, že bych k ní pořídila činčilu, ale nejsem si jistá, jak by ji králíček přijal. A popřípadě jak moc činčila v noci řádí?
  Vím, že tady na stránkách máte napsáno, že k sobě nepatří, ale rozhodně by každý měl svoji klec a rozdílné jídlo. Naše králičí slečna například miluje kocoura, kterého potkává když s ní jedu k rodičům, je z něj vždy úplně nadšená a hravá.
  8.1.2016 21:51ewyk
  All nie je to dobrá kombinácia. Ak ich chceš mať spolu pustené, tak iba pod dozorom. Činči je spoločenská, ale potrebuje ako kamaráta činčilu. Majú aj iný rozvrh dňa. Činči sú nočné zvieratá, králik naopak. Takže skôr nie ako áno.
  12.1.2016 21:48All
  Ewyk: děkuji za info, trochu jsem se toho bála :-(
  19.1.2016 10:19Čipka
  Ahoj,tak Daisynka má svůj první zdravotní problém,V sobotu ráno měla na poličce docela dost krve.Tak jsem prohlídla ťapky a zjistila jsem,že ji jedna zadní krvácí.Nevím,co vyváděla,ale vypadalo to nedobře.Ranku jsem vydesinfikovala a zjistila jsem,že si buď strhla nebo okousala otlak.Teď mažu dvakrát denně hemagelem.Daisy je v malé klícce,vystlané asanem s koloidním stříbrem.Vypadá to líp,normálně žere,bobkuje,jen je naštvaná,že je zavřená,bez písku a že ji beru do ruk.A to jsem se tu nedávno pyšnila,že otlaky nemáme.Pro jistotu mažu obě patičky,ta druhá taky nebyla,jak by měla.Tak nám držte packy,ať to rychle zvládneme a Daisy je v pohodě.Kdyby měl někdo nějáký nápad,jak léčbu urychlit,budu ráda.
  - - - - -
  Zavázat to samozřejmě nejde,je neudržitelná,i když ji zabalím do plíny mám co dělat,jí to jen namazat.
  27.1.2016 23:59ewyk
  Cipka tak to ma mrzi :( ja mam odskusanu zinkovu mast a pokoj. musite byt trpezlive, obe :D ako je natom?
  28.1.2016 08:44Čipka
  ewyk-je to lepší,ale na víkend jsme odjeli,tak jsem ji dala do její klece a v neděli ji to zase trochu krvácelo.Teď to vypadá,jako když si uděláš štěnici.Ranka je překrytá tenkou vrstvičkou kůže,včera ji to zase maličko krvácelo,ale zase se to zmenšilo.Na malou klec si docela zvykla a o víkendu nás čeká předělání pletiva ve dveřích.Použiju na to starou klec.Takže snad to pak už dá pokoj a nebude si to strhávat o pletivo.Jinak stále mažem,ale už to zvládáme bez toho,aby jsme se u toho prali.Prostě,za ňamku si se mnou dělej co chceš,ale ať to netrvá dlouho.