Jaké jsou činčilyMutaceKupujeme činčiluJak ochočit

 StravaNemociZvukyRozmnožováníNebezpečí úrazu

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Přířučky

FAQ

E-mail

Diskuze - jen důležité


Ostatní diskuze na králíci.cz

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit všechny příspěvky  


Info

ewyk - 13.6.2016 23:33
Anonym u každého je to iné. niekedy sa z toho myšiaci vyhrabú rýchlo, inokedy to trvá dlhšie. hlavne je treba dávať pozor aby nezačala chudnúť.

Anonym - 31.5.2016 08:16
Dobrý den,mám dotaz ohledně rekonvalescence.Mám činčiláčka od pátku po broušení stoliček,dokrmujeme 5x denně 12 ml Rodicare instant.Prosím,muže mi někdo ze zkušených říci za jak dlouho po operaci baští činčilka sama?Jak dlouho trvá rekonvalescence?Děkuji za případné odpovědi.

Kobylatko - 11.5.2016 12:49
Anet - akvárko určitě né,činčila není ani ryba ani křeček .I když bude vrch otevřený tak tak jako tak budeš mít od spod vlhko.A pak jak tam dáš poličky,větve,seník,koupelničku s pískem ... .Jestli ti jde o nepořádek nech si udělat skříňovku a na pletivo dveří dej plexi sklo ale jen do výšky třeba 30 - 50cm .Skříňoklec se dá krásně i zakomponovat do ostatního nabytku .

ewyk - 10.5.2016 23:03
Anet akvarko urcite nie, uz len preto, ze nie je vzdusne. Otvorene byt nemoze, pretoze by vyskocili a prekryt pletivom sa ti to asi nepodarí tak aby to nevedeli nadvihnut. Okrem napajacky a policiek budes mat problem aj so sennikom.
Cincam urcite klietku.

Anet - 9.5.2016 20:55
Čipka: Políčky jsou právě otázka. Samozřejmě, jakmile přijdu domů z práce, tak bude mít možnost běhat po pokoji a skákat. Napadlo mě tam dát hodně hraček a třeba na zavěšení (?), kde by se pro ně dalo vyskočit. pletivo nebude problém, to se zachytí ze spodu akvárka a to nemá šanci zvednout.

Čipka - 9.5.2016 09:12
Anet-činčila potřebuje poličky,kam může vyskočit.Nevím,jak je do akvárka namontovat.Muselo by být hodně vysoké,alespoň 80cm.Vršek by se musel zabezpečit nějákým pletivem a zatížit,aby ho činčila nezvedla.Jak a kam s napáječkou.Pokud ji bude mít přímo v akvárku,tak ji rozkouše.V akvárku by mohlo být vlhko,pak jsou problémy s plísní.Osobně bych do toho akvárka nešla.

Mandy - 8.5.2016 19:34
anet: No, zákeží na tom, jak je akvárko velké. Pokud tam bude mít dost větví a materiálu na šplhání a skákaní, tak si myslím, že není problém. Neposlala by si prosím fotky?

Anet - 8.5.2016 14:04
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je možné chovat činčilu v akvárku? Akvárko je otevřené( nemá vrch) a je obrovské. Ptala jsem se spoustu lidí a někdo říká, že jo a někdo, že zas ne. Tak jsem navážkách.
Archív diskuze | Alba uživatelů