Vtipné výroky

Akimo:
Ona je pořád v říji. Provokovaná říje u ní znamená, že mě provokuje. Zkouší, co snesu.

Renata:
Moje boty se také chovaly přátelsky a jedny mají okousané vousy a druhé vlasy.

Renata:
Robin konečně objevil tu kožešinu na podlaze co se tak líbila Niki. Chodí z ní v noci vytrhávat chlupy ( takže po vánocích budeme mít už jen kůži bez chlupů).

Renata:
Včera jsem našla na předsíni kus omítky, takže asi také hrabeme noru. Ještě nevím kde, ale Robin poslední dobou chodí usměvavý z koupelny a předokládám, že se tam nesprchuje ( nenašla jsem mokrý ručník ). Budu se muset podívat důkladněji.

Evina:
Přítel právě konstatoval,že otesánek už vypadá jako ropucha,což mě poněkud uráží,ale je fakt, že to obrovské břicho po kojení může navozovat různé asociace.

Evina:
Matýsek se nebojí,nechá se pohladit o venku,v kleci hlazení vyžaduje.Včera ho Radek měl na psrou a hladil a hladil asi půl hodiny.Matýsek byl rozpláclý jako žába a jenom chroupal.Na konci hlazení byl už uhlazený do placičky,tak jsme ho pak museli nechat trošku proběhnout,aby se zase ztrojrozměrnil.

Evina:
Já už mám teď tři králíčky a malého pejska,a vůbec,ale vůbec nevím kde jsem k tomu přišla-vlastně jsem chtěla mít doma jenom jednoho králíčka a teď mám v bytě bandu plundrujících hlodavců:))).

Pája:
Kupodivu v kuchyni se chovají zatím slušně .... za to v ostatních pokojích za nima musím běhat a stále opakovat to je můj koberec , to je moje skřín´ka ... ani bych se nedivila, kdyby se na mě jednou ušandy otočily a z cela vážně mi zdělily, že jsem pěkný sobec.

Pája:
Hmmmm .... to já si můžu kořenit koberec čim chci ..... a králice se mi za zády chechtaj a chechtaj ....... . Jen co se oteplí pošupajdí na balkón a pak se budu chechtat já !

Petra:
.... já jich mám doma celkem jedenáct. Asi začnem trénovat fotbal. Dnes ráno jsem šla pro něco do kuchyně (zavírám je tam, protože Hazule chodí po nábytku a rozbíjí a okusuje co jí přijde pod nos) a jak jsem otevřela dveře, vypadlo na mě všech 11 králíků. Byli tam u dveří namačkáni v několika vrstvách, asi je chtěli vyrazit. A jak jsem otevřela, vylili se mi nekontrolovatelně do chodby a nešli namačkat zpátky.

Venda:
Musím vám napsat co jsem se dozvěděla v jednom bulvárním časopise. Byl tam článek o tom,čím se vyznačují chovatelé psů, koček a králíků. A teď POZOR!!!!!! Chovatelé králíků se prý vyznačují inteligencí a velkou vynalézavostí. Vynalézavost prý musí hlavně použít při zatarasování různejch otvorů,kam by mohli králíci zalézt.

Anajka:
Jo, teď mě napadlo, že co když se lidi doma namnoží, zvedne to IQ králíkovi??? :)) Myslela jsem tím, že když my lidi si můžeme zvyšovat IQ větším počtem králíků, tak i králíci by měli mít stejné možnosti :)).


Společnými silami:
X příznaků podle kterých se pozná šílenec do králíků :-)) :

- Mluví na králíka a ptá se ho jestli rozuměl.
- V obchodě kupuje víc zeleniny pro králíky než pro sebe.
- Ptá se králíka jestli mu dovolí jít do vlastní postele.
- Když spí, v ložnici se pohybuje alespoň jeden králík.
- Směje se bobkům které jsou rozeseté po kuchyni, pokoji, koupelně...
- Uvažuje o tom že si pořídí ještě dalšího králíka.
- Nechá králíka cupovat koberec a okusovat nábytek.
- Ptá se králíka jestli mu něco zrovna říkal.
- Nemá doma tapety, případně končí metr nad zemí :-)
- Čokoládu a ostatní dobroty vždy nabízí jako první králíkovi
- má šuplík plný počítačových myší s překousnutým kabelem schovaných na památku
- Vrací knihy do městské knihovny s lehce okousanou vazbou.
- Přemýšlí co dá králíkovi pod stromeček
- spěchá domů, aby mu králík nevyčítal, že ho nechal dlouho samotného
- čistokrevnému králíkáři se v zimě zdají sny o zelené šťavnaté travičce


Venda:
Včera se manžel ze srandy rozčiloval, že Máťe napapat dám, ale jemu "nažrat" nedám. Takhle doslova to řekl. Musím se polepšit!!!!!:-)))))))))
Anajka:
můj Roman se taky jednou rozčiloval, že má Mazluše papáju a on k večeři jen pražské buřty ... :)))

Outloň:
Neboj, já budu mlčet jako králík.

Anajka:
jak jsi popisovala, že se ti Brouček zakousne do ruky jako do imaginárního hřbetu samice ... :)) to je naprosto přesné, co dělá moje Mazluše ;)). Já se normálně bojím dát nohu na zem. Večeřím s nohama nahoře už několik měsíců. Jak jsem na to zvyklá, tak jsem si chtěla dát nohy automaticky na židli i v restauraci ... ;))

Bob:
Jak vychovat králíčka aby přišel na zavolání jsem neměl možnost přemýšlet. Stále musím uvažovat že mám doma králíka o kterého stále zakopávám. Někdy mám dojem, že máme v každém pokoji jednoho. Odcházím z kuchyně a Čiko leží u linky, procházím obyvákem a Čiko už leží u dalších dveří a musím ho překročit, přijdu k počítači a už leží pod židlí kde budu sedět. Když se jdu koupat, tak se za mnou natahuje do vany. Když ho vynesu ven, leží a celou dobu čeká až vyjdu. a totéž na záchodě. Jen do ložnice má zakázaný vstup a i když nechám otevřené dveře a jdu pro něco do ložnice, tak sedí přesně na hraně dveří a čeká. Teď mi leží u nohou. Řek bych věrnější jak pejsek.

Lenka:
Dvojzakrslý, tuto hmotnostní kategorii neobjevil Jáda Cimrman, ale já. Zakrslý má 1,25, dvojzakrslý 2,5. Prostě trochu přerostl.

Eteas Rien:
Chodí do obýváku a její specialitou je hodit bobek mamce do křesla a s úsměvem na rtech vyhupsnout. Občas jí hodí bobek na rozpletený svetr. A má z toho šílenou radost. Pak hupská a vyskakuje nahoru a natřásá zadeček :-)))

Libb:
Já měl doma takové sušenky, byly moc dobré a jedl jsem je ve velkém a pak ke mně přišla Martina a povídá: "Jé, Finetky!" A tak jsem se dozvěděl, že ty Finetty jsou ony Finetky... No a Martinu nenapadlo nic nepšího než dát ochutnat Koblize. No a to bylo naposledy, co jsem je jedl i já... :-)

Martina:
To je varianta do našeho nynějšího bytečku, plánujeme stěhování do třípokojáku a jeden z těch pokojů má být garáž ...., že by druhý měli králíci a my bychom zase skončili s jednou místností? ;) Nojo, na psa jsem zapomněla. Budeme muset najít byt se sklepem, abychom si měli kde udělat ložnici, přece jen postel hned za dveřmi do bytu, no nevím. Ale teď mě napadá, že na posteli ráda chrápe a čůrá Niki, takže spacáky to jistí ;)

Outloň:
Šeďuláček přežil tři dny s rodiči sám, což jsem dost ráda. Ale v misce jsem našla kukuř. podestýlku- zjevně asi myšlenou baštu. A to jsem jim to všechno napsala :o))).

Ucho 007:
to me pobavilo - 15 der do povleceni :) Ted si muzes klast otazku jestli je lepsi 15 malych nebo jedna obrovska :) Wendulka by mohla vypravet. Moje chalupni perina ma z kazde strany jednu verzi :))

Paní Beníková:
A jako Paní Beníková jsem se pojmenovala proto,že Beník je zatím podle mě nejideálnější "chlap" v mém životě. Do ničeho nekecá,skáče jak já pískám (ikdyž nepískám),a za kus žvance mi bude olizovat ruce několik hodin. No řekněte,dámy... :-)))

Erika:
Z Wendulky se stala Popelka ;)) Miluje šmejdění kolem kamen, nejšedivější má lalok, s ním všechno vymete ;))

Pavlína:
Už nemám téměř co na sebe, i v botech mám díry, z kožené kabelky mi spodem vypadávají věci, koberce mají nové třásně, záclony je naopak už nemají a nová sedačka už má také ozdobu v podobě velké díry.

Saša:
Včera nám zvířectvo předvedlo ukázkovou spolupráci. Museli jsme pesana nechat samotného doma. Rozhodl se obrátit odpadkový koš vzhůru nohama a jeho obsah roznosit po celém bytě. Králíkům solidárně přinesl ztvrdlou vánočku a ti aby ho podpořili ji rozdrobili po celém pokoji. Okousali tak půlku a protože toho bylo na ně moc, tak ze zbytku vyjedli pouze hrozinky a mandle.
Jsou to jen náhodně vybrané výroky z posledního asi tak půl roku. Jestli se na vás nedostalo, nedělejte si s tím starost, třeba se dostanete do příštího výběru.


Zpět na hlavní stránku