Vtipné výroky 2

Gia:
Muj otec přitom nesnaší jakákoliv zvířata, obzvláště králíky, ty nesnasi tak, že je ani nejí. A vidíš dovolil mi nakonec mít dva králíky...

Petra:
Teď jsem si vzpomněla, že jsem kdysi stříkala koberce nějakým parfémem, aby je Velká Féf neokusovala. No a když přišel Jirka domů, sliboval, že už nikdy koberce okusovat nebude, hlavně ať už příště nemořím byt. Tak aspoň na někoho to účinkovalo... :-))

Venda
Dcera mi včera namalovala moc hezkej obrázek. Sedějí tam dva králíci opřený zády o sebe. On myslí na ní, zatímco Máťa myslí na žrádlo:-)))

Venda:
Jinak Máťa byla původně Matýsek než se přetransformovala v ženu.

Maggi
Tak dnes jsem přišla z práce a dvířka klece ve výběhu, kam jsem včera dala novou maličkou králičici byla otevřená, malá se krčila v rohu a KASTROVANÝ Artur se válel na seně, nohu přes nohu, uši nakřivo, ve tváři oplzlý, chlípný výraz a snad i kouřil, to nevím přesně :-)

Lenka:
A taky jsem se nedávno probudila a Šmudla mi hleděl do očí ze vzdálenosti asi 10 cm. Nic nedělal, jen koukal, ale pohled to byl upřený, asi měl dojem,že už je na čase vstávat.

Anajka:
amálka snad ani línat nemůže ... to by vypadalo, jako když z chlapa padá týdenní strniště, ne? ;))))

Anajka:
když jsem přišla domů, tak myši na mě řvali Dej nám najíst! Roman říkal: Co bude k večeři, mám hlad. a Mazli nic neříkala, jen mě kousala do tepláků ...

Anajka: Dneska jsem nedělala večeři
Anajka: Mazli dělá kuře ...
Ucho 007: Mazli dela veceri na kterou ses ty vybodla? :-)

Marketa:
Teď jsem si vzpomněla, že když jsem se chystala v sobotu do Plzně, Emička mi v nestřežený okamžik počůrala šálu. Bohužel jsem si toho všimla až v tramvaji... Jestli chtěla Emča docílit toho, abych na ní po celou cestu do Plzně a zpět nezapomněla, podařilo se jí to dokonale! :))

Martina:
A co je zajímavé, tak vždycky, když jí začnu vyprávět o stěhování a o tom, že pak půjdeme za ženichem, tak mě přestane olizovat, divně na mě kouká a ve finále si odsedne ...

Zz.:
Amálka líná tajně, sice líná, ale chlupy nikde nenacházím

Zz.:
přesouvat záchod jsem nezkoušela, nevím jestli by pak nechodila bobkovat do prázdna

Renata:
Robin pil vodu kytkám z misek, když při rekonrukci balkonu byly v obýváku. Teď odmítá chodit na balkon, asi se mu nelíbí nová dlažba. Budu mu tam muset koupit umělou trávu. Sedí totiž smutně mezi dveřma nebo před nima a kouká ven.
Martina: Teda, vy mu předěláte balkón a ani jste ho nenechali vybrat si dlažbu? Chudák Robin ;)
Renata:
Volbu dlažby jsme bohužel ovlivnit nemohli. Je tmavá a hladká, tak se mu nelíbí ( mě také ne, a také se mě nikdo neptal ).

Martina:
Včera jsem zpoza rohu pozorovala Niki, jak chodí po pokoji a všechno si značí bradičkou, fakt všechno, postel, moje rifle hozené přes židli, cíp ubrusu, koberec, dřevěnné figurky, co máme na zemi, no nestačila jsem se divit! Zajímalo by mě, co si při tom myslela, asi něco jako jen si myslete, že je to vaše, není, všechno je moje moje! Jak mě zpozorovala, tak přestala a dělala jako by nic.

Pája:
Problém , že Lálá si noru nikdy nezavřela .....a tak ji Jája zavřela sama .... no a Lálá ji už nenašla ..... byla z toho tak špatná, že i manžel říkal ať ji tu noru jdu vykopat .... .

Markéta: Ahoj. Jak se daří? CO děcka? Chroupou nastrouhanou mrkev? :))
Renata: Dětem jí dáváme celou, jen Robin si jí nechává strouhat najemno.

Gia:
nechci ti brat iluze, ale vetsinou je pro kralika moznost vymocit se do postele neco jako pro tebe Vanoce......... teda alespon pro Viky.

Gia
Obcas jsem z toho vecnyho sbirani bobku a utirani louzi tak vyprudena, ze mam sto chuti jit se ji za trest vydelat do klece, ale to by stejne nemelo smysl, protoze tu klec bych si pak musela uklidit zase jen ja sama.

Lenka:
Šmudla jednu chvíli (asi měsíc) vypadal jak špatně udělaná jednohubka. Měl za krkem takový špunt - strup o tloušťce větší než špejle a vysoký více než 1/2 cm

Akimo:
Divocí jsou všichni, ale divoce zbarvení dva

Maruška:
Bob nám taky jednou odpojil telefon, ale on se dostal k té kroucené šňůře od sluchátka. Připadala jsem si jak Šebestová.

Akimo:
Zase jsem kydala z gauče po Baru, ale to je standard. Pak mi Baru okusovala vlasy. Ona je hrozný mazlíček! To Bobinka nebývala tak vděčná. Zato byla ale mnohem čistotnější.

Akimo:
Jinak pro zeleninu už chodíme dvakrát denně, protože nemám kosu a vozík, abych chodila na trávu. Jakmile se podívám oknem na balkon, všichni se seběhnou a čekají, co dostanou. Ráno v šest dělali na balkoně kravál, když všichni hlady s Růženkou v čele cupovali krabici, co tam měli jako stupínek u klece.

Venda:
včera jsme Máťu nacpali do vodítka. Zuřila jak blázen a měla přepůlenej lalok:-)))
Venda: A venku jí to fakt nevadí??? Včera jí ve vodítku měla malá Venda na ruce a já jí chtěla líbnout na čelíčko a tak děsně na mě zafuněla, že kdyby uměla plivat, tak na mě flusne

Akimo:
Ano, to dokonale známe. Včera zase ruply nervy mně. Nebo spíš jsem se zhroutila a rezignovala na vyhánění králíků z obýváku. Napřed mi z balkonu utekla Baru. Počurala gauč a dvakrát Čertíkovu postýlku. Asi stokrát vyhrabala kočičí granule a cupovala koberec. Mezitím totálně pobobkovala gauč poměrně řídkým případem. Nemohla jsem zavřít dveře na balkon, protože jsem ji potřebovala dostat zpátky ven, takže se mi do obýváku vysypali všichni malí kromě Růženky. Okamžitě se vrhli na všechno, co se dá rozkousat. Následky raději nezjišťuju. Pak přišel Michal a já jsem ležela zhroucená v obýváku na zemi a Baru mi okusovala vlasy. Všude rozházené granule a na gauči bobky. Nevím, jak se mu to podařilo, ale během dvou minut byli všichni králíci na balkoně. To mám za to, že se k nim chovám slušně. Žádná autorita ani respekt!

Gia:
Diky za rady ohledne WC, jak jsem si to tak precetla, tak jsem zjistila, ze s Viky budu muset travit 24 h dene a celou dobu ji šmírovat co dela dobre a co spatne, zkratka pekna fuska. Takze mam na pristi tri mesice co delat :) diky, sand brzy pochopi (hada se se mnou o teritorium na gauci, potvora). Ten gauc je muj a ja ji ho nedam! :).

Renata:
Nerada bych připomínala jihočeského veterináře, který mě nutil pořídit si nového králíka, když tomu "starému " přerostly zuby.

Petra:
Ochutnat pro mé holčičky není to pravé slovo. Ony nejdřív všechno sežerou a pak se teprve zamýšlejí nad tím, jestli jim to chutnalo ;-).

Renata:
Ovšem s odstupem času - jako matka dítěte - musím přiznat, že povolení malého ušatce a umožnění mu obývat celý náš byt, přineslo i spoustu nemilých překvapení na které jsem původně ( přestože jsem dlouho zvažovala jaké zvíře dovolit ) připravená nebyla. A přestože ho fakt zbožňuju a je jediný, kdo může z rodiny svou potřebu na gauči příležitostně vykonávat, chápu naprosto všechny rodiče, kteří budou mít naprosto jiný názor na věc než já.

Halibeli:
Právě jsem dostala zprávu od taťky, který s námi bydlí v domě: "Byl u nas mechanik na opravu telefonu a zvonku.Tak jsem Vam chtel odzkouset telefon a zvonky, ale nejde Vam to, protoze mate prekousane kabely k telefonu. Takze se k Vam i nadale nikdo nedozvoni a nedotelefonuje nejen z venku ale ani po baraku. Tak hezky vodpoledne."

Kira:
Nemuze se jim z toho v zaludku udelat nejakej chumel, kterej by treba neztravili ??? Ja cesu Lentilku teda jednou denne asi tak pul az trictvrte hodiny, staci to ???

Maruška
Včera se vrátil Jirka ze služebky, teda spíš jen projížděl, protože ráno jel zas na další. Ale Bobíno to vzal jako vpád nevítaného vetřelce. :-)) Okamžitě mu běžel roztrhat košili, ještě že jsem ji zachránila včas. A za chvíli se ozvalo: Zas je naděláno v koupelně ! Tak jsem tam šla, očekávajíc hrst bobků se slušnou louží. (Bobeš nikde v bytě nic neudělá, ale jak je otevřená koupelna, nevím proč, neodolá. Ale to už je taky dávnou minulostí, už to nedělá ani v té koupelně. Proto mě to dost překvapilo a proto si myslím, že to byla protestní akce.) Přijdu do koupelny a tam tři ubohé bobečky... Rozesmálo mě to, zvlášť ta představa právě vyprázdněného králíka do záchůdku, jak se ještě pokouší ééchch, éééch, něco ze sebe vytlačit v koupelně... :-DDD

Halibeli:
to mi něco připomíná :o)))))))))). U nás je běžná scénka ještě taková, že Petr stále opakuje, jak je Matylda zlobivá a jak ho štve a pak ho vidim, jak leží odpoledne v posteli zachumlanej a nereaguje...tak přijdu blíž a vidim, ze se tam PELEŠÍ s Matyldou. Leží v klasické poloze na levém boku, ruku kolmo před tělem ohnutou pod hlavu, podél těla mu leží Matylda, přední nožičky položené na jeho ruce, olizujíc mu obličej a Petr jí u toho hladí....

Evina
pěkná bajka, jenom ten počítač, to by nešlo-musel by být bezdrátový-víme jak to u králíku s káblíkama chodí:))Káblík-dobrej gáblík:))

Bella:
Bobina je sice skoro svatoušek, ale za to mimina. Ty jsou tak oprsklí, až hrůza. Do druhého pokoje Bobina v životě nevkročila. Za to miminka si tam pořádají rej už ode dne, kdy vyskočili poprvé z klece. Jednou jsme ráno odešli s přítelem nakoupit a nechali dveře do druhého pokoje omylem otevřené. Bylo to necelou hodinu. Přijdeme a mladí nám skáčou po posteli, všude samej bobeček, počůrané pyžamo... no voprsklí jak lázeňský veverky! A tuhle si nechal přítel oblečení na křesle a prý přišel a čtyři králíci si v něm hověli a pátý na ně koukal ze spodu.

Venda:
Koupili jsme si nové židle, které bohužel mají přední nohy kulaté a zadní hranaté. Mátě se to nelíbilo a rozhodla se, že srovná všechny do kulata. Abych jí v tom zabránila všem hranatým nohám jsem uháčkovala tmavohnědé ponožky. Je fakt, že návštěvy docela zírají...:-)))

Halibeli:
Matylda taky miluje rajčata. Sice mi je nekrade (neumí si zatím otevřít ledničku ;o), ale když jí ho dám (čtvrtku, víc ne), tak mlaská, že mám pocit, že spadne barák :o)))).

Pavlína
Odpovím ti na otázku, komu je to příjemné, když na něm králík úchylačí. Mýmu lidskýmu mazlíkovi to určitě příjemné je a je náležitě pyšný, že Mininka obskakuje jen jeho a ne mě. Akorát občas zakvílí, když ho Mína v zápalu boje kousne. Přesto to dělá s Mininou každý den, vlastně častěji než se mnou....Ježiš, co jsem to napsala, doufám, že to nebude číst, to by mě asi zabil.

Erika:
měli jsme doma vše, od úplného čuňátka, přes prasátko, miniprasátko, občasné prasátko, lehce vychovanou králici až po naprostou vzorňačku ;)

Renata Wendě: Proto jsme tady (na chatu), že je to tu nejlepší. Práce nemá nožičky.
Martina Renatě: No jak která ;) Třeba když chci vytahat Niki chloupky z kožíšku, tak mi taky práce uteče ;))
Renata Martině: Za to ale nedostáváš peníze. To je jiný druh práce.
Martina Renatě: To je fakt, za to dostávám odměny v podobě kousnutí ;)

Wendy:
To my (plyšovou) veverku milujeme.. A milujeme se s ní X-krát denně... Šumík ji nejdříve celou olíže, oďobe a s vervou se na ni vrhá ze všech stran a úhlů. Po této předehře následuje rychlá akce... Pak ji láskyplně okusuje a po chvíli se odvalí do klece (žádná dohra-typickej chlap)... Bohužel, jak už jsem několikrát uvedla, musim mu ji přidržovat, neboť je jeho razance nevídaná a veverka po kluzkých plochách utíká. Na koberci (kupodivu a bohudík) se Šumimu sex nelíbí.

Wendy:
Říkala jsem Šumimu o Vaší Dypsince - moc se mi totiž líbí... Povídal, že by se mu taky moc líbila... Kdyby teda měla zájem... A jestli je na zajíčky...
Marťánek:
...no já nevím, Dipsynka moc jako veverka nevypadá, aby se Šumíkovi vůbec líbila......
Jsou to jen náhodně vybrané výroky z posledního asi tak půl roku. Jestli se na vás nedostalo, nedělejte si s tím starost, třeba se dostanete do příštího výběru.


Zpět na hlavní stránku