Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor). Pro zamezení spamu je nyní možné vložit inzerát jen jako registrovaný a přihlášený uživatel diskuze.
Váš řádkový inzerát se zde bude zobrazovat 90 dní, proto nevkládejte opakovaně inzerát častěji. Podáním inzerátu souhlasíte s pravidly pro inzerci. Nabídku klecí pod 80 cm směřujte prosíme do morčecí inzerce.

Inzerát č. 49796 vložen 19.6.2024 13:36
Nabízíme miminka zakrslých lvíčků ihned k odběru, více vrhů - narozeni od půlky dubna 2024. Možnost ponechat jako dárek k vysvědčení. Máme samičky i samečky. Miminka vhodná k hobby chovu i jako úžasní mazlíčci. Králíček od nás do nového domova dostane papáníčko, na které je zvyklý, rady do začátku na papíře. Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR i na Slovensko. Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ v sekci Prodej nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Pište prosím pouze vážní zájemci.
Inzerát č. 49795 vložen 19.6.2024 12:17
Nabízím k prodeji i rezervacím zakrslé teddy králíčky s VP, očkovacím průkazem, radami na papíře co a jak s králíčkem, návod jak králíčka správně krmit, 1 kg krmiva na které je králíček navyknutý a vzorky pamlsků.
Ceny od 500,- (uvedeny na webu)
Osobní odběr možný Nové Strašecí (Středočeský kraj), pomohu s dopravou Rakovník, Kladno, Praha, Mělník, Litoměřice, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Jihlava, Olomouc, Ostrava - jezdíme po celé ČR takže se nebojte optat zda nebudu mít kolem Vás cestu.
Případně Plzeň, Rokycany, Zbiroh, Beroun, Louny, Žatec (za příplatek na PHM 200,-)
Do jiných měst ČR možno přes přepravu pro zvířátka (akreditovaná kurýrní služba).
Více infa na webu http://z-kouzelneho-kopce.cz/ či emailu - z-kouzelneho-kopce@email.cz
Inzerát č. 49793 vložen 11.6.2024 18:22
KRÁLÍČEK MINILOP - VELKÁ RADOST ZA VYSVĚDČENÍ. AKORÁT K ODBĚRU je nádherný sameček v zajímavé barvičce - zakrslý beránek MINILOP. Je to mazlíček, zvyklý na běžný ruch, učený na toaletku, preventivně promedikovaný proti kokcidím...... Na cestu dostane cca 1 kg granulek, přepravní krabici vystlanou senem, a elektronicky instrukce k chovu. Je kdykoliv možná i nezávazná návštěva, či lze sjednat přepravu. KONTAKT: favoryx1@email.cz, tel. 732659104
Inzerát č. 49792 vložen 11.6.2024 12:58
Hledám novou rodinu pro zakrslého saténového králíčka (zrzek). Je to čtyřletý sameček Lenny, zvyklý na lidi (i odrostlejší děti), mazlivý a zvídavý. Bohužel je v současné chvíli už delší dobu sám a zasloužil by si rodinu, která by se mu věnovala a mazlila. Králíčka i s vybavením do DOBRÝCH rukou daruji. České Budějovice baru.strnadova@seznam.cz . Foto mi nejde vložit, ráda zašlu emailem, chápu, že je velmi podstatné :)
Inzerát č. 49790 vložen 25.5.2024 18:59
Prodáme 6 překážek na králičí hop. Viz fotky. Cenu nabídněte. Možnost předání Brno / Holice / Pardubice / Hradec Králové / Svitavy. Kontakt: sarah.volarikova@post.cz
Inzerát č. 49788 vložen 23.5.2024 15:27
Ihned k odběru nabízíme dva krásné samečky zakrslého lvíčka - narozeni 02.04.2024. Miminka vhodná k hobby chovu i jako úžasní mazlíčci. Zdraví, bez vad. Králíček od nás do nového domova dostane papáníčko, na které je zvyklý, rady do začátku na papíře. Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR i na Slovensko. Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ v sekci Prodej nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Pište prosím pouze vážní zájemci.
Inzerát č. 49787 vložen 19.5.2024 10:39
Chovatelská stanice Thesia nabízí celoročně minilopy s VP a zakrslé saténové králíčky v TOP kvalitě s VP nebo s oficiálním rodokmenem a tetováním od Českého svazu chovatelů ("králíčí PP"). Garantuji zakrslost, velikost a váha většinou dle standardu plemene. Jsem členkou Českého svazu chovatelů a klubu chovatelů saténových králíků. Více informací o aktuálních králíčcích na prodej vč. fotek a dalších informací najdete na webu. Na vše další se lze doptat emailem. V ceně je zahrnuto: - králíček - rady do začátku a doživotní chovatelský servis - krmení do začátku a možnost celoživotního odkupu superprémiového krmení od nás - možnost nákupu vybavení - dopravu do Úval u Prahy zdarma chsthesia@gmail.com www.chsthesia.cz
Inzerát č. 49786 vložen 3.5.2024 15:25
Nabízíme miminka zakrslých teddy a zakrslých lvíčků - narozeni 02.04.2024, k odběru od 21.05.2024. Máme samičky i samečky v různých barvách. Miminka vhodná k chovu i jako úžasní mazlíčci. Králíček od nás do nového domova dostane papáníčko, na které je zvyklý, rady do začátku na papíře. Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR i na Slovensko. Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ v sekci Prodej nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Pište prosím pouze vážní zájemci.
Inzerát č. 49785 vložen 20.4.2024 00:12
Hledám pro našeho zakrslého králíčka Bruna nový domov. Brunovi je jeden rok, už se párkrát stěhoval a bohužel u nás to taky nejde. Byl nalezen ve výběhu srn, poté se ho ujala rodina s již jedním králíkem, ale nakonec se ti dva spolu nesnesli a tak šel k nám. Já mám alergii a zkoušela jsem jak to bude fungovat dva měsíce, ale bohužel, nejde to. Bruno si zaslouží milujicí rodinu, je očkovaný, kastrovaný, má tetovaná ouška. Je velmi klidné povahy, skvělý i k malým dětem. Našemu ročnímu synovi nikdy nic neudělal. Bruna daruji a prodám k němu veškeré naše vybavení za 3000,- (klec, ohrádka na ven, přepravka, seno, granule, podestýlka, kartác na chlupy, zastřihávač drápků, pamlsky..). Prosím o rychlý kontakt. Jsme v Praze 5. Ideálně osobní převzetí. Děkuji. Email: nelapadysakova@seznam.cz , tel: 736 460 103