Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Inzerce

Vaše reklama zde
již od 100 Kč/měs.
Kontaktujte info@kralici.cz

Ostatní inzerce na králíci.cz


Text inzerátu včetně kontaktních údajů a lokality + možno vložit i fotku k inzerátu (musí to být JPG soubor). Pro zamezení spamu je nyní možné vložit inzerát jen jako registrovaný a přihlášený uživatel diskuze.
Váš řádkový inzerát se zde bude zobrazovat 90 dní, proto nevkládejte opakovaně inzerát častěji. Podáním inzerátu souhlasíte s pravidly pro inzerci. Nabídku klecí pod 80 cm směřujte prosíme do morčecí inzerce.

Inzerát č. 49740 vložen 31.1.2023 14:31
Nabízíme k odběru posledního samečka a samičky plemene Zakrslý bílopesíkatý černý (s rodokmenem ČSCH). Mláďátka jsou narozena během května, června a srpna, odběr možný již nyní - od 10. týdne věku, po domluvě později. Drobnějšího vzrůstu (váha v dospělosti kolem 1 kg - někteří 700-800g) po zdravých, typických (krátké ouško, kulatá hlavička) představitelích plemene - většina import, vynikající ocenění z výstav, klademe důraz zejména však na povahu, která je mírná a kontaktní, do chovu nepouštíme agresivní ani příliš teritoriální zvířata. Lze se domluvit i na některém budoucím mláďátku s pozdějším odběrem v průběhu jara či léta. Mláďátka jsou denně brána do rukou a mazlena, učena na záchůdek, krmena bezobilnými granulkami, jsou očkována. Budou z nich tedy ideální mazlíčci a společníci, kteří Vám budou v patách doslova na každém kroku :) Ne do hobby chovu a jiných neregistrovaných chovů. Dlouhodobý kontakt a výborné podmínky nutností - králíček je zvíře milující pohyb a prostor, tudíž ne trvale do klece! Celoživotní chovatelský servis samozřejmostí, novým majitelům rádi poradíme a pomůžeme se zařízením obydlí pro jejich budoucího ušáčka. Cena odpovídá kvalitě, vážným zájemcům ji ráda sdělím po předchozí komunikaci ohledně bydlení a prostředí, ve kterém by mělo mláďátko žít. Králíčci jsou k vidění v Dubňanech u Hodonína, návštěvy po předchozí domluvě vítány. Více info, fotek a referencí najdete na ušákovic FB stránce http://facebook.com/bilopesikati.kralicci/ a webu https://bilopesikati-kralicci.webnode.cz/
Inzerát č. 49739 vložen 25.1.2023 14:41
Chovná stanice NELIGREI nabízí k okamžitému odběru či k rezervaci zakrslé králíky/beránky plemene minilop. Králíčci jsou vymazleni dětmi a naučeni na záchodek. Více informací na našich webových stránkách: www.neligrei.cz, e-mail: neligrei@seznam.cz, tel.: 728282280
Inzerát č. 49738 vložen 20.1.2023 22:11
Ihned k odběru nabízíme teddy samečka Jeníčka. Toto jedinečné teddy miminko nabízíme do těch nejlepších rukou pouze jako úžasného mazlíčka. Je odchovaný "ručně" v našem obývacím pokoji (nelze jej tedy umístit ven). Je zvyklý na veškerý ruch domácnosti (televize, vysavač, děti, psi, ...). Miluje lidskou společnost, rád čumáčkem "ňufá" do rukou a je hodně zvědavý :) Králíček od nás do nového domova dostane papáníčko, na které je zvyklý, rady do začátku na papíře a informativní výpis předků. Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR i na Slovensko. Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ v sekci Prodej nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Pište prosím pouze vážní zájemci.
Inzerát č. 49737 vložen 18.1.2023 16:49
MINILOP SATÉN - luxusní miminka. Nabízím s odběrem kolem poloviny února, typová, saténová, zdravá a roztomilá mrňátka (narozená na Silvestra) zakrslého beránka minilop.Táta je přímý dovoz z Anglie, mamča má import předky. Ouška jim budou teprve padat dolů, jsou ještě malinkatí. Mají nádherné kulaté hlavičky, kvalitní srst a jsou kontaktní. Králíčci jsou vhodní jako luxusní mazlíček, či do dalíšho chovu. Cena 1000 - 1500 Kč. Je možné zařídit přepravu po ČR, či kdykoliv i nezávazná náštěva. KONTAKT: favoryx1@email.cz, tel. 732 659 104.
Inzerát č. 49736 vložen 17.1.2023 02:47
Daruji do dobrých rukou zakrslého králíčka, samec, rok a půl, kastrovaný, očkovaný. Naučený na záchod. Včetně domečku, sena, Aslanu, krmení. Králíček má svoji hlavu, při neopatrné manipulaci může kousnout, proto není vhodný k dětem a potřebuje zkušeného králičího chovatele, kt. má trpělivost. Zasloužil by více volnosti, u nás je spíše v kleci. Více info na tel.774311337. Děkuji.
Inzerát č. 49735 vložen 14.12.2022 19:52
Chovatelská stanice Thesia nabízí celoročně zakrslé saténové králíčky v TOP kvalitě, s výpisem předků nebo s oficiálním rodokmenem a tetováním od Českého svazu chovatelů ("králíčí PP"). Dále minilopy s VP. Garantuji zakrslost, velikost a váha dle standardu plemene. Jsem členkou Českého svazu chovatelů a klubu chovatelů saténových králíků. Více informací o aktuálních králíčcích na prodej vč. fotek a dalších informací najdete na webu. Na vše další se lze doptat emailem. V ceně je zahrnuto: - králíček - rady do začátku a doživotní chovatelský servis - krmení do začátku a možnost celoživotního odkupu superprémiového krmení od nás - možnost nákupu vybavení - dopravu do Úval u Prahy zdarma chsthesia@gmail.com www.chsthesia.cz
Inzerát č. 49734 vložen 13.12.2022 09:27
Nabízím mláďata zakrslého králíka- beránka v barvě bílá a siamská žlutá-ručně dokrmena od 2 dne narození. Vymazlená. \Více na https://www.zakrslykralik.cz/clanky/aktualne.html. Odběr možný od 23.12.2022. Berounsko. Tel. 723 863 639, né sms.
Inzerát č. 49733 vložen 6.12.2022 20:05
Nabízíme nádhernou teddy samičku, narozeného 01.11.2022. Odběr je možný od 20.12.2022. Samička je vhodná do rodiny jako úžasný mazlíček či do hobby chovu. Králíček od nás do nového domova dostane papáníčko, na které je zvyklý, rady do začátku na papíře a informativní výpis předků. Osobní odběr je v Kosticích, po domluvě je možné nechat králíčka přepravit prostřednictvím specializovaného přepravce po ČR i na Slovensko. Více informací najdete na našich stránkách http://www.r-s.wz.cz/ v sekci Prodej nebo zašleme na email Lea22@seznam.cz Pište prosím pouze vážní zájemci.
Inzerát č. 49732 vložen 6.12.2022 18:17
Registrovaná chovatelka ČSCH s registrovaným klubovým chovem "Teddy z cihelny", nabízí kontaktní mláďátka zakrslého králíčka s Teddy genem. Králíčci mají vystavné PP. Jsou tetováni. V nabídce poslední černá samička. Rodiče výstavně kladně posouzeni. Králíčci jsou vhodní jako domácí mazlíčci i na králičí hop. Chovatelský servis samozřejmostí. PP a vzorek granulek dostanete s králíčkem. Odběr již možný. Nezávazná návštěva vítána. Preferuji osobní odběr, ale lze zaslat i speciálním kurýrem. Cena samičky 1300,-. Celou nabídku najdete na mých webovkách www.teddy z cihelny.webnode.cz, email: marc.buresova@seznam.cz, tel: 731073646 okr. Beroun
Inzerát č. 49731 vložen 28.11.2022 15:32
Prodám samečka zakrslého havanovitého (čokoládového) s PP. Atraktivní zbarvení, krátkouchý. Očkovaný proti RHDV a MXT. Pouze jako mazlíček a společník. Osobní odběr, nebo mohu poslat po certifikovaném přepravci. ah-kralici@email.cz nebo tel. 702 259 670. Kraj B.